Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell kezelni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

van egy srác aki tetszik neked

jól elbeszélgettek 1-2 bulin voltatok már együtt táncoltatok stb. de te nem közelítesz mert szerinted nem kölcösnös az érzésetek,de nem tudod végülis hogy mi a szitu nem akarod ezzel erontani a "barátságotokat"

a napokban viszont észreveszed hogy eléd áll nem szórakoztatás miatt, mélyen egymás szemébe néztek a gimi folyosóján,mkor mész haza átkarol

Mit teszel a következő napokban ha megaakarod szerezni?


2011. máj. 10. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
persze a karolgatás,egyás elé állás külön nem volt eddig jellemző,
2011. máj. 10. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
szó nélkül eléd áll, elkezditek egymás pofáját bámulni, átkarol majd egy qrva szó nélkül elhúz a p**ába. felnőttes közeledés
2011. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ez votl a kérdésem erre én is rájöttem eddig
2011. máj. 10. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ebben már van valami.

mivel te lány vagy,ezért nem neked hanem neki kell közeledni-e hozzád.lehet egy kicsit visszahuzoszkodo a srác,de ez nem baj legalább nem olyan mint a többi városi luzer !!! :D majd kialakul.sok sikert !:)

2011. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jl esik amit írtál mer tén is így gondolom csak egy baj van hogy azt akarnéám megtudni hogy tim it csinálnátok ezekután?!! akkor te úgy érte dhogy várnál hogy közeledjen ?

mert holnap pl gőzöm sincs hogy mit kéne csinálnom ha megint elém áll öleljem át vagy kérezzem meg mit akar bármi ötletek ha helyzetemben lennétek

2011. máj. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!