Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Hello!

A legjobb barátnőm jobban néz ki nálam,így ha együtt megyünk valahova,a pasik mindig vele kezdenek beszélgetni, flörtölni.Ha egyedül megyek, velem is sokan próbálkoznak, de ha ketten vagyunk, általában mindig ő a befutó.

Leírom,h nézünk ki (tudom,h kép nélkül nehéz, de azért ez is valami:D)

Ő:fekete haj (festett),kék szem, nagy krumpliorr, szép száj,165 cm magas,tökéletes alak....TELJESEN TÖKÉLETES...nem tudom leírni, egyszerűen fantasztikus alakja van:),elég problémás bőr,eléggé buta (tanulni jól tanul, csak úgy alapból olyan kicsit naivacska, butácska, és nagyon durván süket az iróniára)

Én:szőkés-barnás-vöröses haj, zöld szem,kicsi krumpliorr:D,eléggé telt száj ( nem nagyon durván, csak egy kicsit jobban az átlagnál),160 cm magas,nőies alak....nem kövér, csak nőies:D, kicsit problémás bőr,suliban elég jól tanulok, csak fizika-matek-kémia szinten vannak problémáim:D,eléggé irónikus stílus:D

Igazából nem akarom,hogy velem olyan nagyon sok pasi foglalkozzon, csak meg akarom tanulni kezelni azt a helyzetet, amikor hozzá odamennek beszélni, és ő mondjuk elutasítja őket, akkor jönnek hozzám.

És így őszintén a barátnőmet elég könnyű felszedni (nem fekszik le rögtön a pasikkal, csak első csók, kézfogás, fogdosás elég hamar jön) nem azért, mert k*rva, hanem mert egyrészt az anyukája is ilyen, és ilyen lazán nevelte,másrészt mert mint már írtam, nagyon butácska, és minden pasiban a nagy Ő-t látja.Korán kezdte a pasizást, és ezért eléggé rossz pletykák terjednek róla....és mivel én jóban vagyok vele, ezért engem is olyannak gondolnak, mint ő.Mert vele igazából nincs jóban senki, csak én, mert amúgy egy nagyon kedves lány, irtó aranyos,és örülök, hogy "vigyázhatok rá" (nem avatkozok a dolgaiba, csak ha baja van, én mindig meghallgatom, stb.)

Tehát a kérdések:D:Hogyan kezeljem az általa elutasitott pasikat, akik hozzám jönnek?

Hogy mondjak ellent a pletykáknak, amik róla terjednek?

Hogy mondjak ellent a pletykáknak, amik miatta rólam terjednek?

És alapból hogy kezeljem ezt az egészet, hogy ő jobban néz ki nálam, de butább, és mégis őt választják a legtöbben?

Bocsi,hogy ilyen hosszú lett:)

Köszi a válaszokat!

ő is, én is 16/L


2011. szept. 19. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az már régen rossz, ha valaki véleményétől függsz.

Legyen önálló saját gondolataid, tedd azt ami szerinted jó, és ne azt ami más szerint jó.

Ne akarj megfelelni nekik. Ha mindig alárendelt vagy nem tudsz felemelkedni.

2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Figyu a fiúk 90%-a elősször a külsőt nézi de (mármint szerintem) ez csak ilyenek hamar kinövik az egészet,én pl

hungarista létemre egy japánmániás emos csaj tetszik és hidd el ez eléggé furcsa.A másik az meg az, hogy a pletykák meg terjednek és ezzelen nem lehet tenni semmit.Mármint és speciel még nem nagyon tudtam de a sok hülye pletyka kb 3 nap alatt elfelejtődik.A naívsága meg akkor meg fog változni amikor egy barominagy baromságot el fog követni.F/16

2011. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és nenagyon kezd ki a volt pasiaival mert szerintem az a pletyka fő oka.
2011. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálam full ugyanez a helyzet.:\ Az én legjobb barátnőmnek már kb. 15-16 pasija volt 1 év alatt. nekem meg 1pasim volt... Ő se feküdt le egyikkel se de ha kb. 1 nagyon helyes fiút ismert 2-3 órája akkor már smárolnak stb. Nagyon elvan szállva magától.:s már plasztika műtéte is volt a nyáron pedig még be se töltötte a 14-et!! Én úgy kezelem ezt az egészet h. mondjuk ha jön hozzám az ő egyik pasija akkor meghallgatom beszélgetek vele és a vége mindig az h. engem nagyon szeret(barátként) a srác, Őt pedig utálja... A pletykák. Én úgy vagyok vele h. mondjon mindenki róla azt amit akar én úgy szeretem ahogy van.majd ha velem viselkedik úgy hogy már én is megszólom majd akkor fogok törődni a pletykákkal...:) Közöld az emberekkel h. attól h. ő ilyen és Te a barátja vagy nem azonosítani titeket!! Spongyabob és Patrick is a legjobb barátok és mégis mennyire különböznek!:DD Remélem segítettem 24\L
2011. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen barátnőm... Én erre azt szoktam mondani : Ő szép,Velem meg lehet beszélgetni... :) Szerintem többet ér... :))
2011. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!