Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg a barátnőmről, hogy míg fél éven át hülyített azzal hogy szeret meg hasonlók (bár közben volt egy 2 hónapos kapcsolata ami elvileg kényszerkapcsolat volt), végig szopinyalifali volt. Természetesen az egész fél évet és mostanáig végig hazudta. Már jó ideje együtt vagyunk, de most egyszerűen undorodom tőle. Szeretem. Mit tudok tenni? :S
2010. júl. 16. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sztem felejtős. Már boccs. Am korotok?
2010. júl. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18 F

17 L


Szeretem és akarom, de egyszerűen most olyan érzésem van hogy hozzá sem tudnék érni. :S Meg akarom oldani valahogy, nem akarom hogy vége legyen.

2010. júl. 16. 03:41
 3/4 anonim ***** válasza:
hát van ez igy, de "ilyen" csajjal nem lesz könnyű később se. ROHANJ!!
2010. júl. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy azzal hülyített, hogy szeret...akkor nem szeret, semmi értelmes sincs folytatni.Felejtsd el és találni fogsz egy olyan embert aki szeret, hidd el. :)
2010. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!