Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ha összejövö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha összejövök egy pasival akk megváltozik minden, és egyszerűen nem tudom kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
3 barátom volt eddig, mindegyik elötte nagyon sokáig tetszett.. nagy nehézségek árán jöttünk össze, de néhány hónap múlva kudarcba is fulladtak ezek a kapcsolatok... egyszerűen megnémultam, elmentünk vmerre azon agyaltam miről beszélgessünk, és ez volt mindig szinte.. alapjában nagyon beszédes vagyok, sokak szerint vicces is, de pasi ügyben egyszerűen KO vagyok... mit tehetnék? félek h igy sosem lesz hosszú kapcsolatom.... Help plz :'( 22 L
2009. dec. 8. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne filozz azon hogy miről beszéljetek.majd jön magától.Ha arra gondol valaki hogy beszéljen akkor egy mukkot nem tud szólni.
2009. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háhááá! Rákérdezek: rák vagy? :D Horoszkóp szempontjából...

Jön a kevésbé vicces része, én pont ugyanilyen vagyok, srácban... Vagyis, amíg nem jövök össze Vele, tök jól elvagyunk, meg minden... És amint összejövünk, amint... Voltaképp "beleszeretek" úgy igazán, nem tudok már beszélgetni Vele... 23 éves vagyok.

2009. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát talán izulsz, idegeskedsz valami miatt, nem tudom igy megmondani mi lehet a gond. Próbáld lazábban venni a kapcsolat dolgát, tudom nem könnyű de meg kell mindent mozgatni érdekében.

sok sikert.

2009. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de az a baj nem jön semmi :D ezek a fiuk mind beszédesek voltak, de bármit is mondtam v hülyeség volt, v egyszerűen csak hallgattam... nagyon rossz, mert szeretnék hosszú kapcsolatot, de félek így nem fog menni :(
2009. dec. 8. 20:58
 5/8 A kérdező kommentje:
nyilas vagyok :) egyébként meg ebbe is lehet vmi, hha érzek már vmit az illető iránt, akk bennem van h nem akarom elveszteni, vagy hha meglátom akk pillangók vannak a gyomromba, remegek(nagyon!!!) félek h be ne égjek, és nehéz reagálni bármire is.. na meg persze attol is félek h hülyeségeket beszélek:(
2009. dec. 8. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a bajod, hogy képtelen vagy feloldódni a párkapcsolataidban. görcsölsz, nem engeded át magad az érzésnek, ami egy teljes és boldog párkapcsolattal jár. próbálj meg lazítani és élvezni a baráoddal való együttlét minden percét, és akkor nem fogsz ilyeneken agyalni, hogy miről dumáljatok, az majd jönni fog magától!

(szintén nyilas) 23 L:)

2009. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezaz h próbálom magam elengedni, de nincs téma, és áhh nemtudom :S:S:S 1 évvel ezelött eljött ide az akkori barátom, nemis tudtunk miről beszélni... előtte meg 1 évig udvarolt, kavargattunk akk sokkal másabb volt..:S
2009. dec. 8. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ez...ez Velem detto ugyan így van...azótta is fejtegetem vajon miért :) Nem lenne kedved MSN en beszélgetni? Ha gondolod, irj privit, 25F
2011. febr. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!