Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell közeledni egy lányhoz élőben?

Figyelt kérdés

Sajnos apám erről nem beszélt, helyette telebeszélte a fejemet olyan hülyeségekkel, aminek hála egy jó ideig külön fajként tekintettem a nőkre. Mióta emberként tekintek rájuk, azóta egy fokkal jobban kijövök velük. De sajnos ez csak a rokonokra igazak. Sokszor látok rendezvényeken jóravaló lánykákat, de nem tudom, hogyan kell egy kapcsolatot kezdeményezni idegenekkel. Interneten is nehézkes nekem, meghát a társkeresőkön sok a kamus profil és sokan csak az önbizalmuk növelése miatt regisztrálnak fel ilyen helyekre.


20/F


2011. máj. 10. 16:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat nem adnátok?
2011. máj. 10. 19:32
 12/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán elgondolkoztál azon, hogy meleg társat kéne találj, talán hagyd is a lányokat, mert a magadhoz hasonlók általában jobban kijönnek az ilyen aberrált kapcsolatokban

az voltam aki előbb is lemelegezett

2011. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

21:26

látszik, hogy fogalmad sincs a melegekről... ez nem így megy ám, hogy oké, ha nem tudok ellentétes neművel összejönni, akkor jó az azonos nemű

én személyes tapasztalatból mondom: amikor sehogyse tudtam pasit szerezni, akkor komolyan felmerült bennem, hogy talán lánnyal kéne, mert lányokkal legalább kijövök, de a szerelmi és testi vonzódást nem lehet magadra erőltetni

tisztára megvagy őrülve ha azt hiszed, hogy ezt irányítani lehet

Nem tudom hány éves vagy, de én ilyenbe komolyan csak 15-16 éves fejjel gondoltam bele, szal mint gyerek. Felnőttnek lehetne már több esze...

2011. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A csajozáshoz Pénz & Sárm kell!


Átlagos csajhoz odamész így: Szia! Dugol? :D (nem röhög) ilyenkor fix hogy visszakérdezz, hogy mit mondtál? :) Te meg sármosan közlöd, szoktál dugol koncertre járni?

- Az meg mi a faxom? Hálószobába játszák. xD a Lényeg hogy a csaj szanaszét fogja magát röhögni a nevetéstől, ergo viccesnek fogja érezni. Utána indíts politikai arccal, vitakezdeményezést, szerintem egy pohár mellett megbeszélhetnék ezt mit szólsz....ha sármosan adod elő 10-ből 5 csaj igent mond és utána mehet a traccsparti.


Pénz & Sárm

2015. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!