Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell közeledni egy lányhoz élőben?

Figyelt kérdés

Sajnos apám erről nem beszélt, helyette telebeszélte a fejemet olyan hülyeségekkel, aminek hála egy jó ideig külön fajként tekintettem a nőkre. Mióta emberként tekintek rájuk, azóta egy fokkal jobban kijövök velük. De sajnos ez csak a rokonokra igazak. Sokszor látok rendezvényeken jóravaló lánykákat, de nem tudom, hogyan kell egy kapcsolatot kezdeményezni idegenekkel. Interneten is nehézkes nekem, meghát a társkeresőkön sok a kamus profil és sokan csak az önbizalmuk növelése miatt regisztrálnak fel ilyen helyekre.


20/F


2011. máj. 10. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
meg kell őket alázni, mondjuk tépd le mindenki előtt róluk a ruhát és üsd meg őket, ezután a tenyeredből fognak enni garantáltan
2011. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
"SZOPOOL?" így
2011. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lazán, magabiztosan...úgy mintha a hugoddal,növéreddel beszélnél...közvetlenül, viccesen mint mikor a haverokkal poénkodsz.A lényeg, hogy kezeld őket úgy mint a többit, semmi extra...a lényeg a lazaság.
2011. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Először is el kell vele tudni beszélgetni mint egy emberrel, ha az megy, és továbbra is szimpatikus, és neki is te, akkor meg el kell hívni valahová.

De amúgy a kezdeti megismerésnél fontos, hogy ne zúdulj rá nagyon, mert elijeszted ha túlságosan süt rólad, hogy te mindenképpen akarsz valamit.

Szal legjobb teljesen normális, átlagos beszélgetéssel indítani, és akkor legalább annyit megtudsz majd róla, hogy tényleg bejön-e és érdemes. Egy-két finom bókot utána el lehet már ejteni, az mindig jó ha azt érzi figyelsz rá.

Meg sokat kell rá mosolyogni, mutatni, hogy jól érzed vele magad.

Nah és mint mondtam, hogy ha ez mind megy, akkor el lehet hívni valahová. Itt már lehet apró utalásokat tenni, jobban flörtölgetni, éreztetni, hogy ez nem csak baráti találkozó. Aztán majd alakulnak a dolgok maguktól is, csak félni nem szabad.

Amúgy kezdetek kezdetén simán meg lehet szólítani a csajt valamilyíen ürüggyel ha nem ismered, csak mint mondtam ne azzal kezdj, hogy randira akarod hívni, hanem hétköznapi beszélgetés.

2011. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem a legnagyobb gondom az, hogy milyen kifogással vagy mitudomén hogyan kellene elkezdeni egy kapcsolatot. Barátokat sem tudok szerezni, általában ők találnak meg. Lányok meg soha, vagy ha mégis, akkor meg valami dohányos talál meg, azt meg nem írom le, mit csinálnék a dohányosokkal nemtől függetlenül.
2011. máj. 10. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
próbáltad már azonos neműekkel, lehet azt kéne ilyen hozzáállással
2011. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kifogás a helyzettől függ.

Például írtad, hogy rendezvényeken látsz csajokat pl akik tetszenek. Hát akkor kérdezd őket azzal kapcsolatban ami ott van, vagy amit te láttál ott. Gondolom olyan rendezvényre mész amin olyan van ami érdekel, szal tudsz róla beszélgetni. Amúgy bármit föl lehet hozni, hogy pl bocsi, te tudod esetleg, hogy ez és ez mikor kezdődik? Vagy ez és ez hol van, hogy lesz? És utána lehet folytatni, hogy hű te ezt nagyon bírod, és jól érzed itt magad stb, és neki tetszik-e, mi szerinte a legjobb.

De uuuh, annyira általánosságban van ez, hogy így nehéz tanácsot adni... Helyzetfüggő, de valamit mindig lehet, csak ne legyél tolakodó, hanem szép barátságos.

2011. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"próbáltad már azonos neműekkel, lehet azt kéne ilyen hozzáállással"


Menyj a fenébe, nem tetszenek a fiúk. És a meleg ismerőseimtől azt hallottam, hogy nekik jóval nehezebb társat találniuk.


Egyszerűen egy antiszociális családba születtem, ahol mindenki utálja a másikat. Én persze akaratlanul átvettem ezt az antiszociális viselkedést és a családom a gyűlölködés hatására nem adja meg a kellő szeretetett, ezért nagyon magányos vagyok. És sajnos könnyebb lenne csajozni még így félénken is, mint megpróbálni megváltani a családom.

2011. máj. 10. 17:37
 9/14 A kérdező kommentje:
Általában az a bajom, hogy semmit nem tudok felhozni ismerkedéskor.
2011. máj. 10. 18:16
 10/14 CmonBaby válasza:
legfőképp lábbal....ahogy kb. minden máshoz..
2011. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!