Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban hogyan tudnék közeledn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban hogyan tudnék közeledni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Középsuliba járok, iskolában még nem próbálkoztam felszedni valakit, most megyek 10.-be, és mentem haverommal könyvosztásra, és volt egy lány akivel néha összeakadt a pillantásunk, és csak annyit hallottam hogy ő most lesz 9.-es, szóvaé nem tudok róla semmit, hogyan tudnék majd hozzá közeledni suli időben? Mit hogyan?
2010. aug. 27. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A lábaddal végezz célirányos mozgást. Később pedig hangképző szerveiddel érj el nála eksztatikus hatást.
2010. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én csaj vagyok és most voltam 9.es és felém ilyenek voltak.

fel vett msnre megkérdezte nembaj stb és dum majd elmondta h helyesnek tart stb. volt olyanis h egyikkel jártam és 1x haverjaival jött majd azok felvettek msnre és dumtam velük majd mikor szakítottam azzl akkor a többi gázt adott , ha te 10.-es vagy ő 9 ez igy tök egyszerü sztem egy fiunak ha elég bátor:)

2010. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanúgy mint bárkihez. a lábaiddal.
2010. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

ne hallgass rájuk, jobb ha hason csúszva közeledsz

azt biztosan észreveszi

2010. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam rá, hogy a lábaim segítségével kellene: O Na de, semmit nem tudok róla se msn semmi, szóval ha odamennék, miről beszéljünk? Megkérdezzem milyen a suli stb? És ha pl a bnőivel van akkor hogy?
2010. aug. 27. 21:56
 6/9 anonim válasza:

ne félj hidd el a lány értékelni fogja és nemhinném h olyan bunkó lenne(kivéve ha ilyen szoláriumbarbie) merthát minden lánynak jólesik ha vmi fiú érdeklődik iránta. Kérdezd meg h meik suliból jött.Meg h eddig h tetszik neki. És h vannak e barátai itt mert szivesen körbevezetnéd . vagy nemtom

14/L

2010. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Suliban inkább ne csajozz, mert ha beégsz, annak hamar híre megy.
2010. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elözöhöz:D

jah ez igaz nemjó közelben csajozni tapasztalatbol beszélek:P

én megkérdeztem 1 lányt hátha... aztán másnap már arrol beszéltünk osztályba de szerencsére nem égettek le!!:)

jófej o.társaim voltak!!:D

most leszek énis 10. es lehet hogy msn-en beprobálkozok mégegyszer valakinél:D:P aztán lessz ami lessz

2010. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tudok egy jobb "verziót", nálam egyszer bejött :D

Suliban kis időre odamész hozzá, pl egy szünetben.

Megszólítod, kicsit beszélgettek, de télleg kicst. a lényeg az, hogy megtudd, hány órája lesz aznap, ha osztálytársad, akkor előnnyel indulsz, mert tudod az óraszámot.

Szal 2 lépés. az utolsó óra után kiszaladsz a suli elé, beállsz egy sarokra, vagy vhova ahonnan a kijövő emberek nem vesznek észre, de útban sem vagy. Mikor látod, hogy jön ki, te is elindulsz szépen lassan, hogy mögötte menj.

aztán mikor elhagytátok a sulit kiáltasz neki, hogy ott vagy :) ha szerencséd van akkor megvár, és tetszel neki, ha nincs szerencséd, csak visszaköszön és megy tovább. de ha szimpatikus vagy neki, akkor meg fog állni, megvár, és "tadamm" :D máris kettesben vagytok, senki nem zavar, be lehet vágódni (ha barátnőkkel jár mindig haza, akkor beszoptad)

2010. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!