Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közeledni egy 20-21 éves lányhoz? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány aki nagyon, nagyon tetszik nekem, és reggelente egy buszon utazok vele. Én 17 éves fiú vagyok, ő pedig egyetemista, és kb. 20-21 éves. Érdekes lány, mert bármelyik férfiszemmel is nézve szép, ápolt, látszik, hogy törődik magával. Viszont nekem olyan furcsa, mindig szomorkodik, vagy nem tudom, de sosem mosolyog, csak nagyritkán, ha rámosolygok. Nem tudom, hogy van-e pasija. De mióta megláttam ...


Szóval a kérdések:

1.: Szerintetek működne köztünk a dolog? Én 17 éves vagyok 10. osztályos, ő szerintem inkább 21 éves.

2.: Hogy tudnék hozzá közeledni, megszólítani, hogy ne vegye tolakodásnak?

3.: Miről tudnánk beszélni, vagy milyen témákat dobjak fel?

4.: Mennyi esélyem lenne nála? Szerintetek? (egyetemista lá:nyok válaszát várom)

5.: Hogyan tudnám diszkréten megkérdezni tőle, hogy van-e barátja?


Bocsi a tudatlanságomért, de sose gondoltam volna, hogy 17 évesen, életem szerelme egy 21 éves lány lesz :)

Kicsit más korosztály, és nem szeretnék beégni.


Köszi, hogy elolvastad, és hogy válaszolsz!

Esetleg ha van ilyen tapasztalatod, légyszi írd le!

BUNKÓK KÍMÉLJENEK!


17/F


2010. jún. 3. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez nagyon egyénfüggő. Ha magamból indulok ki, akkor én nem kezdenék 17 évessel, az öcsém is ennyi idős, nekem nem menne. Mindemellett van olyan, akit nem érdekel a kor, éppen ezért, nem fogod megkapni a választ.

Amit nagy általánosságban ajánlani tudok, add magadat. Jó tudom, hogy ezzel nem segítek, csak, én csuklóból nemet mondanék.

Leírtad, hogy nem akarsz tolakodó lenni, hát ez is attól függ, kinek mi számít toldakodásnak, van olyan aki világgá kürtöli a gondjait, van aki magában tartja. Próbálj meg egyszer leülni mellé, és elkezdeni ismerkedni.


21 éves vagyok, egyetemista, de nem tartom valószínűnek, hogy tudtam segíteni...


Mindenképpen menj oda hozzá, ha nem vagy bunkó, ő is kedves lesz :)

2010. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1.Ez inkább a csajtól függ hogy ő hogyan gondolja, lehet hogy elvből nem járna fiatalabbal.

2.Egyszerűen csak szólítsd le valahol hogy szia, már többször is láttalak és aranyos lánynak tűnsz, szeretnélek megismerni.

3.Ez lényegében mindegy, csak legyen közös téma, kérdezd meg hogy tetszik e a szak amire jár és hogy mit tervez később az életben.

4.Ugyan nem vagyok se m egyetemista, lány meg végképp nem:D de szerintem lehet nála esélyed, csak ügyelj arra hogy ne viselkedj gyerekesen.

5.A barátod biztos büszke rá hogy ilyen szép barátnője van mondd ezt neki.És ha azt mondja rá hogy nincs barátom már is megtudtad amit akartál:D

20f

2010. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kis kalandom pont 20 éves koromban egy akkor 17 éves, 3.-os gimis sráccal (akkor voltam elsőéves az egyetemen). ugyanabban a kocsmában ittunk a barátainkkal. Jól elvoltunk, flörtölgettünk, kedves, intelligens srácnak tartottam, de semmi komolyat nem akartam tőle. Világok választottak el minket, ő gimis volt, én egyetemista, más volt a napi rutinunk, meg a problémáink, kölyöknek tartottam. Most 24 vagyok és a barátom 3 évvel fiatalabb, de másabb a helyzet, ugyanis ő is egyetemista, mindketten dolgozunk már, azonosak a motivációink.. stb.
2010. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is 21 éves lány vagyok.


Hááát, nem akarlak lelombozni, de én pl nem jönnék össze egy 17 éves fiúval. Sőt, még velem egykorúval sem igazán. De persze nem vagyunk egyformák, lehet őt nem zavarná. :)

2010. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet nála esélyed.:-)

"Nyitásnak" két féle dolgot tehetsz!

Megnyithatod Direktben-ez azt jelenti hogy tudtára adod hogy felakarod szedni.

Pl:Szia!Őrült szexinek talállak és megakarlak ismerni.

Én vagyok a xy,és kezet nyújtasz neki....

Megnyithatod Indirektben-ez azt jelenti hogy vmilyen segítséget vagy véleményt kérsz tőle.

Pl:Szia!Tudod mennyit nyom egy jegesmedve?

Szerintem pont annyit hogy megtörje kettőnk közt a jeget.És bemutatkozol.:-)Ha azt mondja 400-500kg-ot akkor folytathatod így:Így van,ez pont elég hogy megtörje kettönk közt a jeget.:-)

Miről beszélj?

Bármiről csak ne unalmas dolgokról mint az iskola.Olyan dolgokról beszélj vele amik érzéseket keltenek benne.Barátjáról ne kérdezz semmit,hogy van-e,majd ő mondja.Ha azt mondja van barátja akkor 1-2jó válsz:

-Na és nem unod még?

-Igazából csak most próbállak megismerni,és máris a problémáiddal jössz?

-Nem baj,legalább lesz ki ágyba hozza a reggelit.:-)

Lehet csak azért mondja,mert tesztel,h kitartó vagy-e.Nevettesd meg.Érintsd meg minél hamarabb ez fontos.

És a legfontosabb:Ne őt tekintsd főnyereménynek,hanem saját magad.És ne érdekeljen mi lesz a vége.Csak csináld.Remélem összejössz a csajjal.Én drukkolok.:-)

22f

2010. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetro ***** válasza:
jegesmedve? :DDDDD neked ez volt olyan, hogy bejött? statisztálni jártál Maónika showba, és ott buktak erre a csajok? :D
2010. jún. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:21

---------------------------


jaj már megint az a kurv@ csajozóstanácsadás pfff LOL ROFL ASDasdASD:,.ASD.ASD.


Na és nem unod még?

-Igazából csak most próbállak megismerni,és máris a problémáiddal jössz?

-Nem baj,legalább lesz ki ágyba hozza a reggelit.


ha ezt így benyögöd neki kurv@ra el fog küldeni a büdös francba ! ennyi vagy.

te mekkora szánalmas vagy ember!

2010. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na és nem unod még?

-Igazából csak most próbállak megismerni,és máris a problémáiddal jössz?

-Nem baj,legalább lesz ki ágyba hozza a reggelit.


gondolom ez ilyen "poénos" beszélgetést továbbvivő elem akart lenni ha nekem nyögne be ilyeneket egy 17 éves takony, úgy elküldeném melegebb éghajlatra, hogy csak úgy porzik.

2010. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaja,lehet szánalmas vagyok.:-)

De ti meg csak másokat kritizáltok,ilyen csajozós dumák,olyan csajozós dumák,Legalább leírtam az én ötletem,én hogy csinálnám.Nálam sem vált be mindíg,ez is igaz.Örülök neki hogy vannak OLYAN NAGY "CSAJOZÓGÉPEK" MINT AKIK AZ ELŐBB KRITIZÁLTAK.:D:D

2010. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én is attól félek legjobban, hogy elvből sem jön össze velem.

Csajozógép, ezt a 3 mondatot inkább nem nyögöm be, közelebbről meg akarnám ismerni, nem elijeszteni :D


Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat, illetve ha jártál már így, akkor írd le a tapasztalataidat.

2010. jún. 4. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!