Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne egy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy csinos lányhoz közeledni a könyvtárban?

Figyelt kérdés

Tfh könyvtárban vagyunk és valahogy leültem egy lány közelébe, akit nem ismerek, de eléggé tetszik. Meg hát amúgy is nagyon bejönnek az okos csajok. Hogy próbálhatok közeledni felé? Nem szeretnék nagyon nyomulni, csak hát mégis tetszik és szeretném, hogy tudja. Vagy ha visszautasít, akkor barátkozni nem árt. Csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Mindig van 1-2 csini lány és olyan tehetetlennek érzem magam. Viszont tanulni sem tudok rendesen a jelenlétükben. Hiába fúrom be magam a könyvbe, úgysem tudok figyelni.


20f


2010. nov. 3. 18:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Esetleg milyen jeleket adjak? Vagy milyen jeleket várhatok? Ha kezdeményezek, akkor honnan tudhatom, hogy van-e nála esélyem? Milyen amikor finoman visszautasít vagy amikor ő is közeledne, csak rendes lány és visszafogott? Hogy lehet megkülönböztetni a reakciókat?
2010. nov. 3. 18:35
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Dobd meg egy könyvvel ( ha már ilyen kérdést képes vagy feltenni )
2010. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mi a baj a kérdéssel? Ha olyan okos vagy már egyszer, akkor válaszolhatnál normálisan, mondjuk adhatnál valami tippet.

Te még soha nem paráztál lány miatt?

2010. nov. 3. 18:45
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia! Olyan ismerős vagy véletlenül nem ......... suliba jársz?
2010. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
szépen fogalmazol:)
2010. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Tényleg dobd meg egy könyvvel, de szexuál tartalmúval. Mondjuk azért a borítóján ne egy f*sz díszelegjen.


Vagy: Szia, látom szeretsz olvasni. Többi majd magától és nem baj, ha az első találka besül.

2010. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem igazán van szexuális tartalmú könyv. A legszexuálisabbnak nevezhető azok közül, amiket eddig láttam egy algoritmus lexikon, amiben ilyen genetikai kódoló algoritmusok voltak. Elég vastag. De nemtom, igazából ennyi erővel meg is húzhatnám a haját. Vagy elgáncsolhatnám.


Am most komolyan. Egyetemen vunk, tehát egyetemi könyvtár, szal feltételezem, hogy nem egy hp az éppen ott ülő lány.


Tudnátok normális válaszokat is adni?

2010. nov. 3. 19:16
 8/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk: Bocsi olvastad ezt a könyvet? vagy Tudsz ajánlani valami jó könyvet? Ezután megkérdezheted, hogy ő mit szokott olvasni,kik a kedvenc írói, milyen gyakran jár könyvtárba, melyik suliban tanul, milyen szakon stb

Ha van könyvtárban kávézó akkor ott lehet folytatni a beszélgetést. Más ötletem nincs.

2010. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszi előző. Végre normális válasz.


Szal az a helyzet, hogy egyetemi könyvtár és ide nem unalomból járnak az emberek, hanem ált tanulnak. Én is amiatt mentem, mert lyukas órám volt és próbáltam rávenni magam tanulásra, de az lett a vége, hogy csak fetrengtem a jegyzeteimen és azon a lányon járt az eszem, akinek a közelébe sikerült leülnöm.


A lányok is, ha járnak, akkor tanulni szoktak, szal ez nemtom mennyire lenne gáz, ha megzavarnám tanulást közben. Lehet leharapná a fejemet.


Esetleg valami lány nem tudna tanácsot adni, hogy milyen közeledésnek örülne, ha könyvtárban lenne? Vmi olyat szeretnék, amiből érezhető, hogy vonzódom hozzá, de barátkozni is akarok, tehát nem annyira nyomulós. Így nem kell durván visszautasítania.

2010. nov. 3. 20:19
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg , hogy őt láttad -e a Szabó Ervin Könyvtárban, hiszen oda sok lány jár vagy nézd meg valahogy milyen könyvet olvas és azzal kapcsolatban tegyél fel kérdést. Különben nem az a kérdés, hogy mit mondasz csupán annyi, hogy veszi -e a lapot vagy nem. A fejed meg a helyén fog maradni.
2010. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!