Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nincs pasim?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,eddig még csak 1x volt pasim. nem akarok nagyképű lenni,de mindenki szerint szép vagyok és jol nézek ki,sokaknak tetszek,aki pedig nekem tetszik az nem vesz észre,ez miért van? miért nem járok soha senkivel? mi lehet a baj? . segitsetek!
2011. máj. 9. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is így vagyok. mondjuk velem ez valószínűleg azért van,mert nem oldódom fel hamar új társaságban.. de ha valaki megvárja,hogy kibontakozom,akkor másik állítása alapján nagyon is szerethető vagyok. csak ritka az ilyen... :(

16L

2011. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ebből egy ilyen társkereső-téma lett? :D

Amúgy meg.. Ne legyél ilyen válogatós.. VAgy aki meg neked tetszik, arra meg köszönj rá néha, beszélgessetek stb..

2011. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!