Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs még pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még pasim?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nagyon szomorú! Tudom, hogy még nincs veszve semmi, fiatal vagyok, előttem az élet meg stb, de nagyon szeretnék egy aranyos, lehetőleg jóképű pasit. Az utolsó persze nem olyan fontos!!! Igazságtalanságnak tartom, hogy másnak lehet ilyen idős korában pasija, én meg nézhetem ahogyan jól érzik magukat!! Néha már-már cikinek érzem, hogy mindenkinek van valakije, nekem meg nincs. Még elég ronda csajoknak is van!! Rám azt mondták, hogy szép vagyok, aranyos. jó tanuló is vagyok(ezeket nem beképzeltségből mondom! szó sincs róla!!!) Elég visszahúzódó vagyok, megértő, és mindenkivel jóban vagyok, nem szemétkedem, inkább megértek mindenkit!!!! Nem értem mi lehet a gond!!! Kérlek segítsetek!!!! :( :( :( :(
2011. jan. 2. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

A lanyok is ugy vannak a fiukkal, h a rossz fiuk tetszenek meg nekik, azokba szeretnek bele. Lehet, hogy forditva is igaz. Lehet "tul" jo vagy

18/f

2011. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs itt. még csak 14 vagy.
2011. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
56%
Az a baj hogy hiányzik belőled a rosszaság ha odamész ed fiúhoz és rácsapsz a seggére ezt közeledésnek veszi és viszonozza higgy nekem :D
2011. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Azeriel ***** válasza:
43%

Szia úgy ahogy írod nincs semmi veszve tudod mit ajánlok? várj az igazira!! annál jobb nincs.. lehetne papolni de nem szeretnék.. nincsen semmi gond próbálj ismerkedni srácokkal!


ha nem megy megpróbálok segíteni írj privátot F és segitek itt nem akarok írni Szia

2011. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet;)

17f

2011. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy é nem vagyok ilyen, és nem az a célom, hogy össze-vissza fogdossák a fenekemet!! Szerintem az ribancos!!!!
2011. jan. 2. 19:00
 7/22 anonim ***** válasza:
Szia:) figy...még csak 14 vagy:) én most vagyok 17 :)....16 évesen volt az első fiúm...az is egyrémálom xD...nem vagy lemaradva semmiről:) várj míg találsz egy igazán neked való szimpi fiút akivel jól érzed magad és önmagad lehetsz:) hidd el annyi időd van mint a tenger..én is igy gondoltam régen...ezért jöttem össze 16 évesen egy olyan fiúval akit nemszerettem...sőt...ha megakart csókolni..wáá. most újra belegondoltam..egyszerűen "undorodtam" tőle:S...ne kövesd el azt a hibát amit én:) ..én is ezek után vártam vártam és vártam:) Most találtam 1-jén egy fiút akit tényleg nagyon szeretek:) ...szal higgy nekem:) türelem és járj nyitott szemmel nyitott füllel:) Örök szabály:mosolyogj:D
2011. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Funktasztikus ***** válasza:
hol lax?;)xD
2011. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 fegyvernepper ***** válasza:

Nekem se volt még barátnőm, elég visszahuzódó vagyok!

15f

2011. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

14 évesen még minek keseregsz? 22 éves koromig nem volt egy fiúm sem, akkor ismertem meg a jelenlegi szerelmemet, és nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna.

Építgesd a baráti kapcsolataidat, tanulj, keress hobbikat, fedezd fel saját magad (nem maszturbálásra gondolok), a többi ráér még szerintem.

2011. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!