Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs még pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még pasim?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nagyon szomorú! Tudom, hogy még nincs veszve semmi, fiatal vagyok, előttem az élet meg stb, de nagyon szeretnék egy aranyos, lehetőleg jóképű pasit. Az utolsó persze nem olyan fontos!!! Igazságtalanságnak tartom, hogy másnak lehet ilyen idős korában pasija, én meg nézhetem ahogyan jól érzik magukat!! Néha már-már cikinek érzem, hogy mindenkinek van valakije, nekem meg nincs. Még elég ronda csajoknak is van!! Rám azt mondták, hogy szép vagyok, aranyos. jó tanuló is vagyok(ezeket nem beképzeltségből mondom! szó sincs róla!!!) Elég visszahúzódó vagyok, megértő, és mindenkivel jóban vagyok, nem szemétkedem, inkább megértek mindenkit!!!! Nem értem mi lehet a gond!!! Kérlek segítsetek!!!! :( :( :( :(
2011. jan. 2. 18:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 16 vagyok és még nem volt pasim. Volt olyan időszak, amikor nagyon akartam, de aztán eljutottam addig, hogy nem érdemes ezen keseregni, attól nem lesz előbb.
2011. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Funktasztikus: az lehet!!!
2011. jan. 2. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!