Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek milyen apróságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen apróságot teszik imádnivalóvá a lányokat?

Figyelt kérdés

Köszi a választ.

:D


2011. ápr. 30. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
szivesen
2011. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha kedvesen néz:)...Meg aranyosan kuncog a vicceimen.Nem halálra röhögi magát:)...
2011. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy rám mosolyog, hogy a szemembe mer nézni. Hogy tudja magáról h szép és ezért van önbizalma kezdeményezni (együttlétkor)
2011. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
kicsit értelmesebben meg tudnád fogalmazni még 1x a kérdésedet? köszi!
2011. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem néz bután, amikor a fejét a farkamra tolom....
2011. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

a mosolya

a vidámsága

az életderűje

a segítőkészsége

az ártatlansága

a kedvessége

hogy nem ítélkezett senki fölött - pedig van pár ember aki megérdemelné a fejmosást.

és úgy általában a lénye... nehéz megfogalmazni.


Az én Kedvesemben pont ez fogott meg, hogy nem mindennapi. Hogy ragyog, hogy kedves mindenkihez, olyan mint egy mesebeli tündér aki azért van itt köztünk, hogy mindenki életét megszépítse :)


22F

2011. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Például olyasmire gondoltam mint a nevetése, mosolya, hogy bármiről lehet vele beszélgetni, imádod a parfüme illatát stb :D :D

remélem igy kb oké :D

2011. ápr. 30. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé melankólikus vagyok, talán éppen ezért szeretem a mosolygós lányokat :)
2011. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A parfüme, ha alacsony vékony. A homokóra alak. Vékony karok, apró kezek. Szép szemek, bájos pillantás, szeplők. Nagyjából ennyi jut eszembe.
2011. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeme, szája, minden apró porcikája. :)

Illata, kedvessége, meg a dumája. :)

Kb. ennyi ami most eszembe jut.

2011. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!