Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen apróságot javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apróságot javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár nap múlva találkozunk barátnőmmel. Nem rég jöttünk össze, sajnos csak 3-4 naponta tudunk találkozni.


Milyen kis apróságot vihetnék neki?

Virágot nem szeretnék, mert azt egész nap hordozhatná a kezében, az most nem jönne ki jól. Gondoltam csokira, de az meg szétolvad mire odaérek:P Valami frappáns ötlet?


2010. aug. 1. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nyaklánc, karkötő, fülbevaló?
2010. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mobil klíma, rohadt meleg van
2010. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig pont egy szál rózsát akartam javasolni:/

Na mindegy.


Tudni kellene a lány érdeklődési körét,hogy miket szeret.Abból már ki lehetne indulni,így nehéz.


Esetleg vehetnél olyan medált,ami szív alakú és ketté lehet törni.A fele nála,a másik fele nálad lenne.

Vagy fülbevaló,nyaklánc.

Ezek nem is drágák,bizsus boltokban egész jó áron lehet szépeket kapni (max.1000Ftért)

15/L

2010. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nehogy odaállíts egy 1000Ft-os smukkal!
2010. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne vegyél valami olcsó bizsut. én se szeretem amikor akárkitől ilyesmit kapok... általában nem tetszik, de hát hordani kell, mert nem akarod megsérteni azt, akitől kaptad....

szóval én a csokit javasolnám, valahogy meg tudod oldani, hogy ne olvadjon el. vagy amikor taliztok, akkor mondd neki, hogy nem hoztam csokit, mert elolvadt volna, de most meghívlak egy sütire/fagyira... szerintem nem kell ilyen komolyan venni, csak lazán :)

2010. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kojak nyalóka
2010. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!