Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A járástól számítva mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

A járástól számítva mennyi idő után szerettetek bele a párotokba?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye a kérdésem:) nemet és kort is köszönöm:D
2011. ápr. 27. 00:14
1 2 3 4 5
 21/41 C$aK EgY LaNy ***** válasza:
78%

uram isten xd

erre a kerdesre direkt rakerestem mert meg a napiszaron es a nemkutya.com on is fent van xD

2011. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
szerintem a szerelem az egy olyan mély dolog, hogy teljesen természetes, ha nem alakul ki az első csók után... nekem eddig 3 kapcsolatom volt, kettőbe 'első látásra', rögtön beleszerettem, a harmadiknál pedig nem alakultak ki érzelmek olyan gyorsan, így egy hónap után szét is mentünk. egy évvel később viszont egymásba szerettünk, és azóta is boldogok vagyunk egymással, soha nem éreztem még ilyen mélyen, mint iránta!
2011. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
40%

Annyira "jó" a kérdésed, h már a facsebukon is körbejár. :D


[link]

2011. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
66%
idióta xD
2011. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem komolysága is egyénfüggő. A párom pl szinte első látásra beleesett bárkibe (ez lett a vesztünk) mindegy neki ki az illető mert a saját ideálját gondolja mögé érzelmei gyerekcipőben járnak. Ha valaki kedves hozzá és sokat mosolyog akkor már beleszeret, de sajnos kiszeretnie is ilyen hirtelen és egyszerüen megy ha rosszul néznek rá már csökken a szeretet.. mint óvodában. El is hagyott egy másikért sőt azóta már a sokadik lánynál jár nem tud szerelmes lenni fél évnél tovább senkibe
2011. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
kb. 1évesen kezdtem el járni és 14évesen szerettem bele a páromba...kb. 13év telt el:)
2011. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
a kérdés fennvan a nemkutya.hu-n is:D am én szerettem a barátomat de én csak bejöttem neki amikor összejöttünk..(:
2011. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

én is nemkutyán láttam a kérdést de különben nem tudnék válaszolni ha nem láttam volna ott. szerintem nincs a kérdéssel semmi gond,kicsit furán van feltéve,de nem kell félreérteni..

én olyan 1-2 hét után már fülig szerelmes voltam a páromba =) L/18

2011. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
61%
Bizonyára nem vagyok normális, de én úgy vagyok vele, hogy az ember barátkozgat azonos és másneműekkel, aztán a különbözőnemű barátok közül kitermelődik A Legjobb Barát, aztán beleszeretünk egymásba, de esetleg hónapokig nem merjük megmondani, etc Szóval számomra a járás kezdete az a nap, amikor megmondják, hogy szerelmesek egymásba. Nem is értem, mi a francnak járnak együtt akik nem szerelmesek egymásba.
2011. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
én is fél évig küzdöttem mire azt mondta megpróbáljuk... persze őt már érte csalódás szal nem is hitte hogy van szerelem de minap azt mondta kezdi megérezni miaz...:D
2011. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!