Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A járástól számítva mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

A járástól számítva mennyi idő után szerettetek bele a párotokba?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye a kérdésem:) nemet és kort is köszönöm:D
2011. ápr. 27. 00:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
99%
Én asszem kb. másfél évesen tanultam meg járni és kb. 21 és fél évesen szerettem bele a barátnőmbe, szóval olyan 20 év telt el a kettő között.
2011. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
gratulálok az intelligenciádhoz;)... azt hiszem nem fogalmaztam olyan félre érthetően persze...de te direkt félre érted nem baj;) gratulálok-.-
2011. ápr. 27. 00:20
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Akkor lehet, hogy csak nekem ennyire új, hogy előbb szeretek bele abba, akivel aztán járok és nem fordítva.
2011. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
figyelj.....sztem biztos van olyan hogy tetszetek egymásnak és elkezdtek járni és utána egymásba szerettek...nah mind1....este van már sőt:DD
2011. ápr. 27. 00:25
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

mire összejöttünk én már teljesen beleszerettem (előtte fél évig próbálkoztam nála) :)

de ez elég egyedi eset :PP

2011. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
:))) köszönöm a NORMÁLIS válaszod:D
2011. ápr. 27. 00:28
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 kapcsolatom indult úgy,hogy nem voltam szerelmes,csak olyan próbáljuk meg alapon ment.. Hát nem tartott sokáig.. Mostani kapcsolatom mai napig tart, 1 évig ismerkedtünk, aztán udvarolt is nekem stb. és beleszerettem. :) Nekem nem is menne szerintem másképp.. Hogy előbb megbeszéljük,ha na járjunk és akkor várjuk.. Egyszerűen nyomasztó volt számomra ,hogy egyáltalán találkoznom " kell" velük..
2011. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi leghosszabb kapcsolatom egy bulis kavarásból alakult át kapcsolattá. Első találkozás utáni randin már össze is jöttünk, így talán nem meglepő, hogy nem lettem egyből szerelmes belé =) Tetszett nagyon, szimpatikus volt, de jóidebe belekerült, amíg jobban megismerem. Őszintén megmondom, nem tudom mikor estem teljesen belé, mert teljesen észrevétlenül történt. Egyszer csak arra eszméltem, hogy szörnyen kínoz a hiánya és nem tudom nélküle elképzelni a jövőmet. De az ilyesminek mindig bukás a vége, legalábbis, ha rólam van szó =)

De lényegében: szerintem igen ritka, hogy egy pontos időhöz lehetne kötni ezt az eseményt, mivel általában lépésről lépésre történik. Maximum a ráeszmélés lehet egy adott időpontban =)

2011. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%

pontosíthatunk akkor szerintem annyit hogy a kérdés a májercsávóknak illetve a tündibündi-cicáknak szól

Ők azok ugyanis akik bárkit "leakaszthatnak a polcról"oszt vagy bejön vagy kuka...

A kevésbé menő fiúk lányok csak epekednek-gyakran hiába és csak plátói marad-vagy összejön nekik a próbálkozás de már annak is úgy futnak neki hogy szeretik az illetőt"egyéletem egyhalálom mit veszíthetek remélem összejön velem"

2011. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem egyes válaszadók gúnyos odamondásait.

Azzal nem lehet randizni, aki tetszik, de nem vagy belé halálosan szerelmes? Persze úgyis vége lesz a kapcsolatnak, de vannak, akiknek kell az intimitás, vagy vágynak már egy barátra/barátnőre, és majd utána nyílnak ki jobban. Persze senki nem vesz zsákbamacskát, valamennyit csak tud róla, valamennyire ismeri, de "lesz ami lesz" alapon is kezdődtek már nagy szerelmek.

Bevallom én is ebben bízok, most épp ilyen helyzetben vagyok. Valahogy már nincs kedvem plátóian szeretni valakit, akinek mondjuk nem kellek, vagy nem való hozzám, és reménykedni ostobán, hátha rámnéz.

2011. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!