Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan h belezúgtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan h belezúgtatok vkibe, de néhány randi után nem (úgy) szerettétek? :s

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 14:09
 1/5 anonim válasza:

nagyon is sokszor jartam ugy.

odavoltam egy pasiert nagyon es amikor mar az enyem volt akkor le*artam es mindig talaltam valamit amit nem szerettem egy pasiba....

2010. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem még randi se kellett hozzá. Egyszer láttam életemben, elakadt a lélegzetem, olyan magas, jóképű srác volt. Aztán leveleztünk egy ideig, amit ő vitt először személyes irányba, mert rákérdezett, hogy hamarosan férjhez megyek-e? Messze lakott, párom is volt, de jó 3 hónapig a bűvkörében voltam, alig vártam a leveleit. Amikor már napi 10-nél tartottunk, éreztem, hogy gond van. Pedig megmondta ő is, hogy nem az a fajta, aki szeret mások párkapcsolatába belerondítani. Na, ettől még szimpatikusabb lett. Aztán szerencsére elvitte a levelezést a szex irányba, és olyan dolgokat árult el magáról, amik igencsak kijózanítottak. Rövid úton megszakítottam vele a levelezést, és többé már nem tudok úgy odalenni érte.

Rájöttem, hogy a páromat szeretem, mindig is őt kerestem ebben a srácban is, de nincs meg benne egyáltalán. Mindig hiányoznának a párom tulajdonságai.

2010. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, viszont a párommal egyáltalán nem így volt. Napról napra jobban szerelmes lettem, miután járni kezdtünk. De ő is. Aztán volt hullámvölgy, de egyáltalán nem azért, mert megkaptam és úgy már nem érdekes, hanem mert kevés időt töltöttünk együtt, főleg az ő hibájából.
2010. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az elso vagyok:D

a jelenlegi paromrol nem mondhatom el ezt. Mar tobb mint 1 eve ismerjuk egymast es most lessz fel eve h jarunk.Na iranta mindig is ereztem valamit es meg mindig erzek....azt hiszem szerelem:D:X

2010. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, és örülök, h nem vagyok egyedül. :)
2010. júl. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!