Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek az idösebb pasik tettszenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 11:03
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Én nekem az igényeim nagyon kicsik,kis ölelgetés,kézfogás,sétálgatás,vagy v mi aranyos közös program,akár pinpong vagy bármi ami nem megeröltetö..Volt már olyan lány az életemben akivel 1 napot eltöltöttem,és azt mondta hogy ennyi jót még nem élt át 1 nap alatt..És hogy többet adtam neki 1 nap alatt mint bárki aki eddig volt az életében..Sajnos távkapcs volt és abban maradt..Én nem hajtok a szexre,de ha arra kerülne a sor persze nem hátrálnék meg,de nekem ezek a természetes dolgok benne vannak a levegöben,és átszeretném élni minden eggyes percét..
2011. ápr. 25. 14:03
 32/37 anonim ***** válasza:

ezt írtad az 1ik hsz-ban

bennük van valami gyermeki..


nos én szerintem te fialatkorodban nem élted ki magad és nem volt kapcsolatod a fiatal lányokkal vagyis akkor a korodbeliekkel így most ezt 32 évesen próbálod bepótolni ezért vonzódsz hozzájuk mert későn kezdél el élni

hiányzik a fiatalságod és így akarod bepótolni az elvesztegetett fiatal időidet

2011. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
kezdTél
2011. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

ma 14:14

Fején találtad a szöget!

Te pszichologus vagy? :)

2011. ápr. 25. 14:22
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus
2011. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nagyon jó emberismerö vagy! grat
2011. ápr. 25. 14:26
 37/37 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább az idősebbek jönnek be, max. 10 év korkülönbség, ami oké, de ez nem jelenti azt, hogy akkor már nyert ügye van. Viselkedjen felnőttesen, ne legyen egy buta tini fiú agyszintjén. (ezzel nem azt akarom mondani, hogy az összes tini fiú buta és gyerekes, hanem azt, hogy olyan ne legyen)

21/L (6 év korkülönbség van párom és köztem, mégis 5 éve együtt vagyunk)

2011. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!