Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek az idösebb pasik tettszenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 11:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

szerintem sokan úg y vannak vele, hogy kihasználják a lány fiatalságát és igy ők is fiatalabbnak érzik magukat meg férfinak,hogy képes volt egy fiatal lányt elcsábítani. de a vele egykorú vagy esetleg pár évvel fiatalabbal meg nem tudna kapcsolatot kialakítani épp ezért egy fiatalabb lányt könnyebb meghódítani, mivel a lánynak gondolom vonzó ,hogy egy idősebb pasi udvarol neki így neki könnyebb lesz minden.

vannak ritka esetek mikor valódi szerelemről van szó de én ezt nem nevezném olyan gyakorinak inkább csak kihasználják egymást

2011. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

ma 13:23

Igy van v hol ahogy irod..A fiatal lányoknál nem kell elköteleznie az embernek magát,laza tud lenni..De attól még lehetnek tiszta érzések,mégha ritka is,márpedig biztos van..

2011. ápr. 25. 13:26
 23/37 anonim ***** válasza:

Természetesen tisztában vagyok ezekkel a fogalmakkal, épp ezért nem állítottam semmit. (Egyszer sem mondtam, hogy a kérdező pedofil lenne, vagy a lehetséges párjainak apakomplexusa lenne.) Nem olyan nagy még a korkülönbség, hogy ez gondot okozhasson, de oka van, hogy az ennyivel fiatalabbak tetszenek, és ami tetszik bennük.

Nyilván üdítő a társaságuk, a gyermeki énük, és hogy olyan tisztán tudnak még gondolkodni, de épp ezért mondom, hogy akár ez egyfajta menekülés is lehet az idősebbik részéről, mert a felnőttebbek azért már bonyolultak, persze, hogy nem olyan egyszerű velük az élet. Vannak olyan házaspárok, ahol nagy a korkülönbség és boldogok, de nem véletlenül ritka az ilyen, a kérdezőnek ezt is figyelembe kéne vennie.

Amúgy mindenkinek szíve joga azzal kezdeni, akivel akar, és engem nem zavar, nem szoktam beszólni, de tudom mások mit gondolnak és őszintén szólva nekem is ilyen gondolataim támadnak, ha látok egy idősebb férfit és egy fiatalabb lányt. Tényleg nem bántásból.

2011. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Ez esetben meg félsz az elköteleződéstől...

elég gyakori eset. Sajnos. Nem lehet ezt örökké csinálni.

2011. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
egy huszonéves nő is tud laza lenni csak azoknak a társasáságát kel l keresni nem mindegyik akarja {főleg manapság} magát elkötelezni
2011. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

ma 13:35

Komoly problémák is vannak velem,talán ezért gondolkozom igy..

2011. ápr. 25. 13:42
 27/37 anonim ***** válasza:
Hidd el nem csak veled, általános jelenség. Kapunyitási pánik kapuzárási helyett. Valahogy senki nem kész már rá, hogy házasodjon meg családot alapítson... tolódik ki.
2011. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

ma 13:47

Végül is aki úgy érzi hogy nem élt még 1 napot sem akkor az minek menekülne a házasság intézményébe? "A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

2011. ápr. 25. 13:54
 29/37 anonim ***** válasza:
akkor te úgy érzed nem étél semmit és ezért menekülsz fiatalabb csajokhoz?
2011. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
éltél
2011. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!