Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek az idösebb pasik tettszenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 11:03
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

ma 11:19

irtam

2011. ápr. 25. 11:24
 12/37 anonim ***** válasza:
Nekem is az idősebbek jönnek be, 19 vagyok. Úgy kb. 22-23 évesekkel el sem tudom képzelni magamat. Inkább attól felfelé, max. 32-33-ig.
2011. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
20 vagyok, a barátom 27. Ez így tökéletes nekem. :) Nem fogok velem egyidős pasival járni, mert jó nagyot buktam amikor megtettem. Másról nem szólt az élete csak a haverok, a pia, meg a pi*a... Na és hol maradtam én? Hát a legvégén! Úgy éreztem, hogy nekem egy komolyabb férfira van szükségem, akinek hasonló meglátása van az életről mint nekem. Nem csupán a szórakozásról kell szólnia az életnek... A mostani páromban megtaláltam mindent. :)
2011. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

ma 12:13

Sokan mondják hogy a 20 éves fiú korosztály azok komolytalanok,mert még most élik ki magukat..És ez igaz is!

2011. ápr. 25. 12:17
 15/37 anonim ***** válasza:
Igen én is így vettem észre, vagy csak egyszerűen nagyon mellé nyúltam... :/
2011. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de amit te érzel, az tényleg nem megszokott. Nagyjából az apakomplexus ellentettje, a pedofilok is a gyermeki ént szeretik a fiatalabbakban.

Nem véletlenül szólnak be, az egy dolog, ha egy nő azért keres idősebbet, mert az tapasztaltabb és érettebb, megint más ha apakomplexusa van, de sajnos az idősebb korosztályra jellemzőbb, hogy nem akarnak bonyolult kapcsolatot, és az ő korukban általában már csak olyat lehet, ahol volt a nő életében már válás vagy gyerek. Persze, egyszerűbb egy fiatallal.

Ez is csak menekülés. Én már nagyjából kinőttem ebből(korábban vonzottak az idősebb férfiak), nálam már 27 a max, akivel még ismerkednék, de örülnék valami még közelebbinek életkorilag, nehogy azért akarjon, mert fiatal vagyok. 20/L

2011. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

ma 12:21

V mit tisztázzunk már!

Mert itt az oldalon annyi szánalmas ember van hogy az már köpedelem.."A pedofil nemileg érettlen KISKORÚ lányokhoz szexálisan vonzodó egyén" 18-20 az hol kiskorú már? Illetve tdod mit jelent megtartani a gyermeki mosolyod és éned?

2011. ápr. 25. 12:27
 18/37 anonim ***** válasza:
Én múltkor láttam az utcán egy 50-60 körüli elhízott, őszülő, átlagos palit. Aki ölelgette a lányát, egy 20-30-as szintén nem szép, elhízott lányt. Kicsit gyanús volt, h a vonásaik azért nem nagyon hasonlítanak egymásra, meg hát nem szokás ennyire a rokoni szeretetet az utcán reklámozni... mikor lesmárolták egymást, rájöttem, h mi a gáz, de komolyan mondom, rossz volt rájuk nézni. Pár héttel korábban meg egy 30-40-es IQ fighter kigyúrt kopaszt láttam, akit egy 16-7 éves kis pi* osztott, mintha az anyja lenne, ők is a végén smároltak, ott is nézett az egész villamos, hogy most mi van.
2011. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Nálam ez pont fordítva van. Pedig amit mondtok logikus lenne, hogy az idősebbek életszerűen gondolkoznak. De én sokkal jobban kijövök az 1-2 évvel fiatalabb srácokkal :D

Persze nem az idióta "kiafaszagyerek" barmokra gondolok....

19/l

2011. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Szerintem azt is tisztázni kellene, hogy mi is az apakomplexus és a pedofil szó jelentése. (az már más kérdés, hogy ki mit tart soknak)


Valamint azt is, hogy a kiskorú és a fiatalkorú között mi a különbség.


Személy szerint a kérdező 12:27-es válaszával egyetértek.

A másik személyt nem kell bírálni, csak azért mert nem egyezik a véleményünk az övével.

Ha valakinek úgy a jó, hogy pl.: 15 évvel idősebb/fiatalabb társa van, akkor az az Ő dolga. És nem kell itt jönni az apakomplexus és egyéb jelzőkkel. Különben is cigányéknál és alsóbb társadalmi rétegekben (de ott sem mindenhol)szokás, hogy tizenévesen lesz gyerekük. 10-15 év az ÉN VÉLEMÉNYEM szerint nem sok. Fölötte viszont igen.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: Én is az idősebb férfiakat kedvelem.

2011. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!