Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek az idösebb pasik tettszenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 11:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
elég sok ilyen van, alapjáraton i a lányok többsége pár évvel idősebb párt keres, de sokan vannak apakomplexussal, mint pl én is, akiknek nem akadály a 10-15 év korkülönbség sem
2011. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Vannak. Sajnos. Nem is kevesen.


17/F magányos

2011. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
szia...nem a kor dönti el, kit szeretünk. é 20/L vagyok, párom (életem szerelme:) ) 37...imádom és nagyon jol megvagyunk, érettebbek mint a mai 19 20 éves kis tinik akik többet simitják a hajukat mint a lányok.tapasztaltabbak, és éretteb gondolkodásuak...persze nem mindegyik, de ők legalább FÉRFIAK voltak...és tudják mi kell egy nőnek..
2011. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

ma 11:11

Csak akkor nem tudom minek van a sok bunkó ember aki ezekre mindig azt mondja hogy az apja lehetne illetve,csak a pénzre hajt a csaj,meg nagy a korkülömbség,illetve miért nem válogat a hasonló korosztályból?

2011. ápr. 25. 11:15
 5/37 anonim ***** válasza:
mert nem az eszeddel, hanem a szíveddel választasz:) és nem a korát, hanem az embert... vannak akik péénzért meg hasonlókért teszik ezt, de vannak kivételek is.
2011. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok és az eddigi barátaim velem egyidősek voltak...rájöttem, hogy nem illenek hozzám, éretlenek, most egy 26 éves sráccal vagyok együtt, és nagyon jó vele. Nem érzékeljük a korkülönbséget. Én már rég lemondtam a saját korosztályombeli pasikról ;)
2011. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

ma 11:16

Mit üzennél azoknak akik ellenzik az ilyen kapcsolatokat?

2011. ápr. 25. 11:18
 8/37 anonim ***** válasza:
akik ellenzik, csak annyit üzennék, hogy ne szoljanak bele más életébe, azt választunk akit akarunk.te is hasonlo helyzetbe vagy?
2011. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm 30 évvel idősebb a pasija...Nem tudom szerintem ez már beteges dolog !! Idősebb a pasi a saját apjánál ! Lehet érettebbek 10-15 évvel az idősebb pasik , de érdeklődési körük az már teljesen más bárhogy is nézzük...

Akárhogy nézem ennél a barátnőmnél pl két generációval idősebb a pasija ...

Nem tudom elítélni az ilyen lányokat, lelkük rajta, de azt sem hiszem el, hogy nem lehet találni egy pár évvel idősebb ( nem 15-20 évvel idősebb) pasit , aki megfelel minden elvárásuknak ! Aki keres az talál !

Én csak azt nem értem, hogy most ok, hogy huszon évesen elvannak és szerelmesek egy 35-40 éves pasiba, de ha a csajok lesznek majd 40-45 évesek akkor egy nagypapa oldalon fognak boldogan élni, mert ezt kötve hiszem !


28/L

2011. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Igen! Sajnos nekem mindig a fiatalabb lányok tettszetek!

Mivel bennük van v mi gyermeki! És a korombeli lányoknál ez mintha kihalt volna! 32 vagyok amúgy! de én 18-20 közötti lányokra gondolok.. És állandóan arról megy a rizsa hogy hozzám még fiatal,meg nem hozzám való,stb..Csak az a frcsa hogy én sose szóltam bele mások dolgába,akkor ezt ők miért nem tudják betartani?

2011. ápr. 25. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!