Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még őszinte lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte lányok?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki ha nem akar összejönni egy fiúval, megmondja neki, h azért nem, mert ronda?
2011. ápr. 8. 21:15
1 2 3 4 5
 31/43 szamóca. ***** válasza:
nem gondolnám hoyg ez nem függő. nekem tagadta a képembe férfi hogy megcsalt mikor ott állt mellettem a lány akivel megcsalt és ő mondta el nekem. hozhatunk fel példákat, mindenesetre a hazugság emberi hiba, és nőből is van őszinte. de ha annyira kell az őszinteség akkor ne fojtsátok el ilyenekkel hogy lebunkózzátok aki elküld... 9rüljetek neki hogy nem hitegetett hónapokon keresztül.
2011. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

22:05 Unalmasnak, bunkónak, büdösnek, arrogánsnak soha nem mondott még engem senki. Rondának viszont annál inkább, csak általában nem azok a lányok, akiknél próbálkoztam, hanem pl utcán szólnak be. Az viszont 100%, h soha nem tetszettem külsőre senkinek, aki látott már élőben.

22:06 Nem örülnék neki, ez tény, de ha kamuznak, annak még kevésbé örülök.

22:18 Bocsi, de a képküldésből még soha semmi jó nem sült ki. Plusz még jóval rondább is vagyok élőben, mint képen.

2011. ápr. 9. 07:16
 33/43 szamóca. ***** válasza:
100%
ha csúnya agy kompenzáld mással. vegyél fel egy erőteljes stílust, legyél karizmatikus és máris bomlani fognak utánad a nők. nem kimondottan tökéletes példa, de nézd meg a médiaszereplőket: bár tény hogy őket beleverik a tinilányok fejébe, de mégis, vannak köztük olyan rondák hogy az hihetetlen. mégis be tudják állítani úgy magukat hogy ők szépek és jók, és mindneki el is hiszi. neked csak a média nncs meg ,ami kicsit hátrány de megkerülhető.
2011. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Hát én felajánlottam, hogy megmondom neked ŐSZINTÉN az igazat, kép ellenében, te féltél ezt felvállalni (magadat felvállalni) úgyhogy itt a kérdésed értelmét is vesztette. Nem a női őszinteséggel vannak problémák hanem veled.


21/L -> a kérdést te magad válaszoltad meg :)

2011. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 szamóca. ***** válasza:

aaannyira tudom hogy az ilyen önmagát csúnyának tartó emberek 80-90%-a nem lenne olyan csúnya ha nem könyvelné el magát annak hanem küzdene érte...

mint a nők, komolyan. sőt, tán még hisztisebbek vagytok ezen a téren...egy nő előbb lkezd fogyókúrázni.

2011. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Szamóca: a csúnyaságot semmivel se lehet kompenzálni, legfeljebb jó sok pénzzel. Hiába bókolok, próbálok kedves és humoros lenni, ha egyszer undorodnak a külsőmtől. Amúgy nekem pl híznom kellene, próbáltam is már, de nem tudok. Ha tudnék is, akkor is minimum még egy plasztikai sebészre lenne szükségem.

11:35 Nagyon sok embernek elküldtem már itt a képemet, szal nem félek felvállalni. Csak éppen nem volt semmi értelme.

2011. ápr. 9. 11:51
 37/43 anonim ***** válasza:
azért ne beszélj már hülyeséget kérdező! még egy csúnya srác is öltözhet jól, hordhat jó frizurát, lehet jó illata, és lehet izmos-kockahasú! persze puffogni könnyebb, hogy csúnya vagyok és nem tetszem a lányoknak. senki sem fog odajönni hozzád, hogy benned még ennyi meg ennyi van, és ezt meg ezt lehetne kihozni magadból! saját magadnak kell! hidd el én tudom miről beszélek.
2011. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Most már komolyan kezdek rád kíváncsi lenni!


Legalább a nyomorult levelet küldj nekem!

2011. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Akkor azért sírna a pofikád, hogy miért bunkó az összes lány és rondáz le.
2011. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Így is tudom, h rondának tartanak. Meg azért ezt is lehet kíméletesen közölni, pl.: "nem jössz be", "nem vagy az esetem", stb.
2011. ápr. 9. 13:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!