Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még őszinte lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte lányok?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki ha nem akar összejönni egy fiúval, megmondja neki, h azért nem, mert ronda?
2011. ápr. 8. 21:15
1 2 3 4 5
 11/43 szamóca. ***** válasza:
akarommondani egyesüljünk*
2011. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, lassan megkapom a választ: nem, nem léteznek.
2011. ápr. 8. 21:32
 13/43 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki te is csak egy újabb barom vagy, akit nem is érdekel a külvilág, csak bemeséled magadnak, amihez épp kedved van, és ezért a többieket okolod. Mostanában feltűnően elszaporodtak az ilyenek sajna...
2011. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 szamóca. ***** válasza:

akkor p*csömér néz mindneki bunkónak ha megmondom valakinek hogy mi a helyzet?:D te az őszinteségért rinyálsz, a másik meg a kíméletességért. feltettem itt múltkor egy kérdést, hogy hogy küldjek el egy pasit - mert az eddig őszinte mivotlam nem jött be - ugyanis midnenki parasztnak nézett mert miért is mondom én el neki hogy nem akarok vele lenni.

minden válasz azt mondta, hogy legye ncsak bunkó mert nem tudok mást tenni. de ha meg őszinte vagyok, és azt mondom hogy nem tetszel b*szdmeg, akkor meg az a baj.

2011. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
azért ezt nem fogja oda vágni egy lány sem a fiúnak, hogy azért mert ronda. valamilyen formában mindenképp megmondja, de nem így.
2011. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
48%
ilyen nincs! valamit hantázik, de sosem fogja megmondani egyenesen. a nők nem hajlanak az őszinteségre, mindig azt csinálják ami nekik jobb és könnyebb.
2011. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

21:34 Neked könnyű, mert te biztos jól nézel ki. Én viszont nagyon nem, és csak elvétve vallják ezt be a lányok, inkább jönnek a szánalmasan átlátszó szövegekkel.

21:35 Persze, az is rosszul esik, de még mindig jobb, ha kerek perec megmondod, mintha magunktól jövünk rá.

2011. ápr. 8. 21:37
 18/43 szamóca. ***** válasza:
najó de érted, ha valaki azt mondja "nem vonzódom hozzád" az csak a finomabb kifejezése az "ocsmánynak tartalak" szókapcsolatnak, és ugyanolyan őszinte. ezzel a lendülettel epdig egész sok őszinte lány lett hirtelen a világban.
2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Ha őszinte, azt mondja, hogy azért, mert neki fontos a külső és az illető fiú neki abszolút nem tetszik. Maximum őszintén megmondja, hogy azért nem tetszik, mert....

Ha azt mondja, hogy a fiú alapból ronda és kész, akkor is őszinte, de akkor méginkább bunkó. Mert attól, hogy nekem nem tetszik valaki, még nem biztos, hogy minden nő szerint ronda, egyszerűen annyit jelent, hogy nekem nem jön be.

2011. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
héhaver; van benne valami, sajnos :S
2011. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!