Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még őszinte lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte lányok?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki ha nem akar összejönni egy fiúval, megmondja neki, h azért nem, mert ronda?
2011. ápr. 8. 21:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:40


a legtöbb nő még ahhoz sem elég egyenes, hogy ezt mondja! inkább kitalál valami irtó átlátszó gagyi szöveget ami kicsit sem esik rosszul a másiknak, áááá. nyilván ha velük is annyira lenne egyenes az ember nekik -nőknek- is baromi jól esne.

2011. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 szamóca. ***** válasza:
nem tudom nekem sokkal nagyobb erőfeszítés valahogy úgy az adott pasi tudtára adni hogy miért nem kell ő nekem, hogy az ne legyen alpári paraszt módon megfogalmazva de értse is (ha nem érti meg nem száll le rólam, ez tapasztalat) mitnha egyszerűen a képébe vágnám hogy azééénem mert ronda vagy és nekem nem kellesz.
2011. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem még ha kicsit durvára is sikeredik egy elutasítás az még mindig jobb mintha valami szánalmas szöveggel jönne, hogy ilyen meg ilyen dolga van -ami teljesen szánalmas- aztán nagy nehezen megmondja, hogy "igazából nincs kedvem". mégis hogy lehet nem igazából elhívni valakit randira?! komolynak hitt, papíron felnőtt "nőktől" ennyi telik...
2011. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező

21:34 vagyok. 100+ ragyával a képemen és -250es testtömegindexszel tényleg nagyon jól nézhetek ki (: De mit számít ez egyáltalán most? A probléma nálad van. Mégpedig két helyen:

1. Ez a "rájövök magamtól"-szöveg hibás. Ez tipikusan azt jelenti, hogy ezt AKAROD hinni! Szóval totáltökmindegy, hogy a lány mit mond, ha nem azt, hogy ronda vagy, a végén úgyis kihozod belőle ezt. Avagy rájöttél magadtól. De vajon arra rájönnél magadtól, hogy pl. unalmas, bunkó, büdös, arrogáns vagy mittoménmilyen vagy? Vagy mindig a rondánál kötnél ki?

2. A rondaság, akármilyen közhely, szubjektív. Ergo ha egy darab lány elküld, mondván nem tetszel neki, az nem azt jelenti, hogy valami ultimate ronda vagy, esély nuku senkinél. Neki nem, és kész. Másnak meg de. Ha olyan vagy, hogy kevesebb ember találna szépnek, akkor tán tovább tart őket megtalálni. De valahol tuti vannak. Te meg sajna így jártál, mint sokan mások. A többi meg másban szerencsétlen, kész.


Ezeket kéne őszintén belátni, és máris nagyban javulna a helyzeted.

Ja, és értékeld, hogy ilyen kedves voltam...

2011. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal hogy hülye vagy kedves kérdező. Másodszor a nők meg az őszinteség két külön fogalom. A visszautasítás így is-úgy is fáj, de ha azt mondja hogy "bocs nem vagy az esetem" legalább őszinte. Nem hiszem hogy te örülnél neki ha még rondának is nevezne.

De a nők nem őszinték, inkább kitalálnak mindenféle kamu indokot, mint pl. nincs időm, szerelmi bánatom van, stb. stb.

2011. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:06

milyen igaz! de szerencsére van sok jóképű, jó dumájú, népszerű srác aki törleszt mások helyett is...

2011. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 szamóca. ***** válasza:
héhaver: ebben tökéletesen igazat adok neked. viszont a gyakorlatban nehezebb ám ezt megvalósítani mint látszik. pár hete volt erre tökéeltes példám, a srác egyszerűen nem fogta fel hogy nem kell, pedig hidd el én már mindent mondtam neki, és őszintén kezdtem. najó, úgy kezdem hogy nem akarok vele mert nem az esetem. aztán közöltem vele a valódi indokot is, hogy kib*szott idegesítőnek találom:D tudod mit játszott le utána? a hattyú halálát, és közölte hogy én ezzel játszok vele igazából, meg az érzéseivel, mert biztos hogy most azt akarom elérni hogy ilyen sértődős-kiengesztelődős játék legyen belőle... na ez mi??? a másik az időzítés ami problémás. érted, mikor kzööljem valakivel hoyg nem kell? ha még csak a szemein látom hogy akar valamit? az mégis milyen, és mi van ha tévedek? ráadásul megvan az a rossz szokásotok (biztos nekünk is ezt nem tudom) hogy ha elhívtok randizini, és én közlöm hogy nem mert nem akarok tőled semmit, akor rögtön beáll a védekező pozíció, és jön hogy " de hát én se, mit képzelsz te, csak mint barát..." aha, ennyit az őszinteségtől. ha minden férfi kerekperec elé állna a nő elé hoy "figyelj, tetszel. akarsz-e velem valamit?" sokkal több nő lenne képes azt válaszolni hogy "nem, mert...."
2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
hát igen, semmi sem olyan egyszerű. mindenesetre a te példád jól szemlélteti ha valaki nagyon nem veszi a lapot. az én legutóbbi esetem pedig tökéletesen azt mutatja, hogy hiába vagy őszinte egy icipici őszinteség és egyenesség sincs a nőkben....
2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

"figyelj, tetszel. akarsz-e velem valamit?"

szamóca, én kb így szoktam, nem célozgatok, hanem félreérthetelenül a leányző tudtára adom, hogy mi a helyzet. :P

2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Én megoldom a problémád Kedves Kérdező!


Küldj egy képet és megmondom milyen srác vagy te?

Független szakvélemény! INGYEN!

Na? ;)


21/L (privát is jó)

2011. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!