Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még őszinte lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte lányok?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki ha nem akar összejönni egy fiúval, megmondja neki, h azért nem, mert ronda?
2011. ápr. 8. 21:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Biztos megmondja. Az már kevésbé h az igazat-e...
2011. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Hogy azzal földbetiporjam a srácot? A visszautasítással eleve fájdalmat okozok. Nem tetézem azzal, hogy lerondázom.
2011. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
én eléggé őszinte ember vagyok. nem szeretek hazudni. de sosem mondanám szegény fiúnak, hogy azért nem mert ronda. inkább azt mondanám, hogy őt mint párt nem tudnám elképzelni magam mellett.
2011. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Biztosan léteznek. Mondjuk aki azt mondja egy srácnak, hogy azért nem mert ronda, azt nem feltétlenül az őszinte jelzővel illetném... Persze igazat mond végülis, mert a külseje miatt nem, de lehetne finomabban is fogalmazni. :)
2011. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Tehát eddig egyikőtök se őszinte. Nekünk még mindig nem fáj annyira, ha bevalljátok, mintha magunktól jönnénk rá.
2011. ápr. 8. 21:23
 6/43 szamóca. ***** válasza:

pf. én.:DD

és általában nem őszintének hanem bunkónak titulálnak ezért... de hát tökömért kell túlfeszíteni a húrt és egész estek érdezgetni hoyg de miért nem akarok én vele összejönni???

2011. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 szamóca. ***** válasza:
jajólvan, persze, nem úgy hogy "de nekem nem kellesz mert ronda vagy". simán úgy szoktam lezongorázni, hogy "nem szeretnék veled" " de miért? " " mert úgy érzem mi nem lennénk jók együtt" " de miért? " és akkor jön a válasz, éppen mi a baki. ha éppen tényleg a külsejével van a baj, akkor finomított verzióban "nem vagy az esetem" vagy "nem vonzódom hozzád". najó volt akinek azt modntam hogy "nem tetszel és kész"...
2011. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Szaaaamóóóóócccaaaaaaa de hát én szeretlek! :'( (U) Daiquiri voltam...
2011. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
21:22 vagyok. Miért ne lenne őszinte, ha ronda helyett, amivel biztosan rombolja az önbizalmát, egyszerűen azt mondja, hogy nem vagy az esetem? Ha az utóbbit mondja, akkor is tudja hogy a külső miatt, ha az előbbit mondja akkor is, de mégis ég és föld a különbség. Nem érzed?
2011. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 szamóca. ***** válasza:
gyere, egyesüljön az édes alkoholban (L) :D
2011. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!