Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen, béna?

Figyelt kérdés

Nekem kétszer volt esélyem az életben.1.:Egy táborban egy lány tök kedves volt velem,(már az előtte lévő táborban is találkoztunk)azt mondta szeret és úgy éreztem hogy én is őt de úgy tettem mint ha közömbös lenne nekem.Nem tudom mi ütött belém,nem bírtam megszólalni.És végül már jóba se voltam vele.2.:Nemrég most tavasszal mentem haza a suliból és két csinos lány rám köszönt hogy:Ráérek e?És én úgy tettem mintha nem hallottam volna és csak sétáltam előre.MIÉRT VAGYOK ILYEN BÉNA??Úgy utálom ezért magamat!Pedig minden vágyam hogy legyen egy barátnőm vagy legalább lógjak együtt csinos csajokkal.Én szerintem nem vagyok szép és régen patkánynak és gollamnak csúfoltak de valaki szerint meg szép vagyok.


14 éves fiú


2011. ápr. 8. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Fèlsz!!!
2011. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 19 éves lány vagyok, és csak mostanra jutott eszembe pár olyan alkalom, ahol nekem is lett volna esélyem de elszalasztottam mindet. És most esz a fene:S :(

Hogy hogy lehettem ilyen hülye.

Ez van, mostmár tudod milyen hibát követtél el, legközelebb nem fogod.

2011. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént ez :) Nem volt sok lehetőségem, kb annyi lehettem mint te vagy fiatalabb mikor egy táborban megismertem egy aranyos csajt, mivel fiatalok voltunk túlzottan is ezért, meg az én barom hülye fejem miatt semmi nem lett belőle :)))Ezt fogjuk fel úgy hogy túl fiatal voltam.

A másik: akkor már 16 lehettem, eljártam haverokhoz és volt egy csaj akivel amikor csak mentem mindíg megakadt egymás szemén a tekintetünk és másodpercekig szemeztünk, még most is ha visszaemlékszem olyan volt mint egy örökkévalóság az a pár másodperc :D Mit csináltam? EGY ROHADT BALFÉK VOLTAM, egy szerencsétlen barom és ráadásúl szerelmes is voltam a csajba. Nem léptem, azóta is sokszor eszembe jut a lány és azóta is a plafonon vagyok magamtól és legszivesebben leköpném magamat hogy hogy lehettem ekkora egy el nem mondható nyomdafestéket nem tűrő állat. :(

2011. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!