Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetem el egy srácnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el egy srácnál, hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, ismerem is, de most nem vagyunk kapcsolatban semmilyen formában. Nagyon szeretnék összejönni vele, de nem akarok én kezdeményezni. Külsőleg tetszem neki ebben biztos vagyok (legalábbis nem hányja el magát tőlem:D), mert régebben már majdnem összejött a dolog, csak akkor én szúrtam el:( De akkor is én kezdeményeztem... De ezt most szeretném megfordítani. Látni akarom rajta, hogy kellek neki, megőrül értem, a közelemben akar lenni ilyesmi. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Szóval fiúk hogy viselkedik vagy milyen az a lány, akinek mindig keresitek a társaságát?:) Tegyük fel, hogy egy helyre jártok szórakozni.
2011. ápr. 6. 16:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha te kezdeményeztél már nála, akkor valszeg most is elvárja ezt.

Ha a lányok szokták felszedni, akkor ő nem fog kezdeményezni.


Volt olyan "társaság középpontja" lány, aki taszított. Mert üresnek éreztem. Viszont most olyan "központi" lánynál próbálkozom, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk. (Volt már régebben is ilyen barátnőm.) Az igazán alfa-hím érzés, mikor tudom, hogy a legtöbb srác bepróbálkozna nála, mégis mellettem van. (Inenntől kezdve a társaságból a legtöbb lány vonzóbbnak tart.)

Ha már nem szoktatok találkozni, akkor kénytelen vagy lépni.

2011. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezt elérni nem lehet, vagy jön vagy nem...sajnos.:/
2011. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!