Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetem el egy srácnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el egy srácnál, hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, ismerem is, de most nem vagyunk kapcsolatban semmilyen formában. Nagyon szeretnék összejönni vele, de nem akarok én kezdeményezni. Külsőleg tetszem neki ebben biztos vagyok (legalábbis nem hányja el magát tőlem:D), mert régebben már majdnem összejött a dolog, csak akkor én szúrtam el:( De akkor is én kezdeményeztem... De ezt most szeretném megfordítani. Látni akarom rajta, hogy kellek neki, megőrül értem, a közelemben akar lenni ilyesmi. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Szóval fiúk hogy viselkedik vagy milyen az a lány, akinek mindig keresitek a társaságát?:) Tegyük fel, hogy egy helyre jártok szórakozni.
2011. ápr. 6. 16:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sehogy,mert mi fiúk nem merünk kezdeményezni!Méghozzá azért,mert akkor ti lányok általában felveszitek a "koppintó" viselkedést,és ettől mi "megrémülünk."
2011. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hogy kezdeményeztél nála anno?
2011. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Édes szívem, itt az egyenjogúság ideje! Ti akartátok nagyon ezt az egyenjogúságot - hát most megkaptátok! Kezdeményezz TE!


Ahogy Aladdin mondta Jafarnak: "Azzal más is együtt jár!"

2011. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De tudja, hogy bejön nekem, hiszen anno nem kezdeményeztem volna...:S Dehogy koppintanám le. Anno az volt, hogy felvettem msnre, suliban próbáltam mindig a közelében lenni, beszélgetni vele, ilyesmi. (most már nem járunk egy suliba)
2011. ápr. 6. 17:02
 5/22 anonim ***** válasza:
Azt csak kiprovokálni kell. Szemezz vele, mosolyogj rá.
2011. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vett fel megint msn-re. Mi rossz van abban?
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
áá de nem akarok megint:D Eddig mindig én kezdeményeztem más kapcsolataimban is. Jó lenne ha kicsit "futna" utánam, persze csak a szó pozitív értelmében. Nem akarom húzni az agyát, csak érezni, hogy kellek neki :$ Na de biztos volt már olyan lány aki felkeltette az érdeklődésetek a viselkedésével...erről írhatnátok;)
2011. ápr. 6. 17:04
 8/22 anonim ***** válasza:
Alap dolgokkal kezd nem kell lerohanni.Előszőr csak mosoly és szemkontaktus hosszan.Majd talán ebből kapcsol és megszólal:D Ha nem akkor hozz fel valami témát ami őt is érdekli.Ha már beszéltek akkor egy idő után biztos lesz benne annyi bátorság hogy elhívjon randira.
2011. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kicsit úgy érzem, ahhoz már idősebbek vagyunk:$ 20/L 21/F
2011. ápr. 6. 17:05
 10/22 A kérdező kommentje:
Jó, talán a mosolyig és a szemezésig elmegyek :D De pont az kéne, hogy ez legyen a max...ő jöjjön oda beszélgetni, vagy felkérni táncolni vagy nem is tudom. Ilyesmikre gondolok pl. mint: ha egy lány elég népszerű, sokmindenkivel jóban van, folyton mosolyog, egy szórakozóhelyen felszabadultan táncol vagy ilyesmi...ezek a dolgok titeket fiúkat inspirálnak arra, hogy ezzel a lánnyal érdemes lenne megismerkedni, vagy hasonló gondolatotok ilyenkor támad?:)
2011. ápr. 6. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!