Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetem el egy srácnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el egy srácnál, hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, ismerem is, de most nem vagyunk kapcsolatban semmilyen formában. Nagyon szeretnék összejönni vele, de nem akarok én kezdeményezni. Külsőleg tetszem neki ebben biztos vagyok (legalábbis nem hányja el magát tőlem:D), mert régebben már majdnem összejött a dolog, csak akkor én szúrtam el:( De akkor is én kezdeményeztem... De ezt most szeretném megfordítani. Látni akarom rajta, hogy kellek neki, megőrül értem, a közelemben akar lenni ilyesmi. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Szóval fiúk hogy viselkedik vagy milyen az a lány, akinek mindig keresitek a társaságát?:) Tegyük fel, hogy egy helyre jártok szórakozni.
2011. ápr. 6. 16:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy visszahuzodo srac, te tudod, te ismered, viszont akkor tuti nem fog kezdemenyezni, meg ha megorul erted akkor sem, mert ahogy oda allna eled, hogy beszeljen hozzad, leblokkolna es nem jutna eszebe semmi, sajnos en tudom...hogy ezen javitani lehessen, azon szemelyiseg fejlodesen kell atesnie, de ezt meg maganak kell felismernie...mondom ez csak egy lehetoseg lehet, nem biztos, hogy az o eseteben is ez a dolog all fenn...esetleg ezt is erdemes figyelembe venni, vagy gondolkozni rajta...:)
2011. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hát...visszahúzódónak nem mondanám:D csak...huh, nem is tudom, hogy fogalmazzam meg...valahogy mindig összejött neki, hogy az a csaj aki neki tetszik "kiválasztotta" őt, nem tudom értitek-e?!:S amennyire én tudom sokszor alakult úgy, hogy nála kezdeményeztek a lányok.
2011. ápr. 6. 17:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Engem, ha egy lány nagyon a társaság központja, inkább feszélyez. Esélytelennek érezném magamat.
2011. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hm...köszi, hasonlók még jöhetnek:) Ezt megfogadom;)
2011. ápr. 6. 17:27
 15/22 anonim ***** válasza:
hat akkor ha tobbszor volt neki ugy, hogy a lanyok kezdemenyeztek nala, akkor neked is ezt kell tenned, lehet mar ugy hozza van szokva...:) bar en en meg mindig azt mondom, hogy egy ferfi dontse el mit akar, es abban is igazad van, ha szeretned latni, hogy o akar teged, mert lanyoknal ez maskepp van, ha egy ferfi kepes erzelmet kivaltani belole, akkor mar szeretne ot a lany maga mellett tudni, de forditva...ez bizony nincs igy, persze ritka kivetelek adodnak:)
2011. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tudd meg mi az ami neki tetszik es csinald azt.

Pl szereti ha egy lany foz,akkor hivd meg ebedre.

Ha szeret sportolni,menj vele sportoln.

Ha szereti a fizikat,mutass fel valami erdekes fizikai torvenyt neki.


STB

Sok szerencset:)

2011. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én a mostani barátom úgy "szedtem" fel,h egyszerűen odamentem hozzá,és mondtam neki,h jól néz ki ,persze egy kicsit piás voltam,de ezután én már "nem csináltam" semmit,ő kérte el a számom,msn címem,ő hívott randira,szóval csak egy kezdő lökés kell,és utána had teperjen utánad,hidd el,h kelleni fogsz neki,csak lehet,h az előző dolog miatt ami volt köztetek,most nem mer közeledni.
2011. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is:)
2011. ápr. 8. 12:33
 19/22 anonim ***** válasza:

"...ha egy lány elég népszerű, sokmindenkivel jóban van, folyton mosolyog, egy szórakozóhelyen felszabadultan táncol vagy ilyesmi...ezek a dolgok titeket fiúkat inspirálnak arra, hogy ezzel a lánnyal érdemes lenne megismerkedni, vagy hasonló gondolatotok ilyenkor támad?:)"


Hát nagyon nem. Mert ha ilyen egy lány és sikerülne összejönni vele, akkor folyton azon kéne aggódnom, hogy vajon ki akarja éppen lenyúlni tőlem és ő mikor fog lelépni valaki mással, csak mert mondjuk van kocsija, vagy drágább cuccokat hord. Ezek zavarnának és nem az, hogy esélytelennek érzem magam. Ha meg egy csaj úgymond "népszerű" az sokat számára azt jelenti, hogy könnyűvérű és csak megdugni jó, ami legtöbbször igaz is.

2011. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami. Köszi neked is, megfogadom ;)
2011. ápr. 8. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!