Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Tehát 15 éves lány vagyok (most mondjuk pont a negatív oldalamat csillogtatom meg, de talán segítetek.), sosem volt még barátom, és már rohadtul idegesít, hogy... amúgy nem nézek ki olyan rosszul, van egy srác, aki már 1 évvel ezelőtt is folyton engem bámult. Egy suliba járunk, sokszor találkoztunk, de úgy nagyon nem ismerjük egymást, köszönőviszonyba se vagyunk... gondolom neki bejöhettem, viszont azóta már van egy jó kis barátnője... én meg ezt nagyon sajnálom, mert az a fiú annyira kellene nekem *-* (és tudom, hogy ez ilyen tini-hülyeség, de akkor is... most ezt érzem, ez van.) aztán itt az osztálytársam, aki alapjában véve rendes, és még régen, pár hónapja próbált volna kezdeményezni is valamit, én meg.. kb. mint egy 13 éves, ilyen nagyon hülyén viselkedtem, (jó, ez még elfogadható, de igazából nem is emlékszek már mi volt az a nagyonrossz amit tettem, már másképp néz rám, és vmi másik csajnak "udvarolgat") most. minden "lehetséges" pasinak más lány kell, én nem tudok ismerkedni, (azaz. nem is értem ezt az egészet, mert nincsen velem semmi baj, de ebbe a srácba annnyira nagyon bele vagyok zúgva, hogy az valami hihetetlen...
2011. ápr. 4. 23:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hülye állat... akkor te valószínűleg 13 éves lehetsz... lelkileg:P
2011. ápr. 4. 23:23
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem akarok versengeni, de hülyeségnek tartom, hogy 15 évesen ezen problémázol, hogy nem volt még barátod, főleg, hogy már lett volna "valamiféle" jelentkező meg lehetőség.

És csak a kérdésedre válaszoltam.


23:22 Nem élnék a lehetőséggel.

2011. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ott a pont :D
2011. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
igazad van:P és még kérdeztél is rá... akkor én is válaszoltam, így minden okés
2011. ápr. 4. 23:24
 15/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne várdd el h mindent a pasik tegyenek, ha egy pasi kezdeményez, mmint megnéz meg ilyenek akk már 90% esély felett vagy nála. Te is viszonozd, aztán vmi malszeg lesz belőle. A barátkozást a pasizástól meg el kell különíteni, ég és föld a különbség.

Ha egy pasival el kezdesz barátkozni, akk abból a szerelem szintjén nehezen jön ki jó dolog. Tapasztalat.

15/F

2011. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

taníts még! :D mint korombeli... ha rendszeresen alaposan megnéz az adott pasi, mit csináljak??? hogy én kezdeményezzek? o.o csak suliból ismerjük egymást látásból, én meg egyébként elég beszari vagyok... tehát:P reménytelen,.. na de egyszer csak "felnövök a feladathoz"...

és most kezdeményezne is, csak az a gáz azzal a személlyel, hogy közben pár lánynak még erősen "bókolgat"... (pedig állítása szerint ő is olyan kis bátortalan...)

na de mit kezdjek az olyannal, aki már egy éve, még így is h csaja van, folyton megnéz, és nem lép semmit!!

ő nem az az önbizalomhiányos típus.. volt már vagy 20 csaja..

2011. ápr. 4. 23:39
 17/20 anonim ***** válasza:

Te 15 éves tapasztalt fiú!

A legszenvedélyesebb kapcsolatom barátságból indult.

Volt olyan lány, aki nem akart tovább lépni, mert még nem lépett túl az exén. Várni kellett egy kicsit, de megérte.

Most van egy pár hónapos barátságom egy lánnyal. Valahogy egyre többet foglalkozunk egymással,


Kérdező!

15 éves srácnak 20 csaja? Mi történt közöttük, meghúzta... a hajukat? Akivel most csak barátkozok, azt mások már kapcsolatnak látják. Pedig még csak szimpátia és vonzalom van közöttünk.

2011. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Gladiat0R* ***** válasza:

Na meg egy csinos kis kerdes...:)


15 evesnek 20 csaja?:O Engem is lekoroz akkor mereszen...Remelem nem azt szamitod "csaj"-nak ha megpuszilta vagy valami ilyesmi..:))


De ele az off-bol, vissza a kerdeshez.


Egy kicsit mocskosul nem fog tetszeni, de 15 evesen miert akarsz baratot??

3 evvel idosebb vagyok es semmi kedvem egy komolyabb kapcsolathoz.

Van 2 tok jo barat nom, akikkel egy-ket hancurozas megtortenik idenkent, de semmi komolyabb.. (csak sex es mas semmi...mar ha lattad a filmet:))


Egyebkent egyatalan nem vagy szerencsetlen, az meg, hogy meg mindig megbamul, de nem lepett semmit pontosan mutatja, hogy semmi komolyat nem akar toled...

2011. ápr. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

16 éves voltam mikor elöször volt pasim.mármint ami komolyabb volt.

elötte általánosba ilyen: járunk? járunk.

még csak egymás kezét sem fogtuk meg. csak arcra puszi és jártunk (Y)

na mindegy. én szépnek tartom magam. soha senki nem mondta rám hogy csunya vagyok.mindenkitöl csak a dicséretet kapom/kaptam. mégse volt komoly kapcsolatom 16 éves korom elött. (az se volt ANNYIRA komoly)

sztem ezzel ráérsz még.

ugyis fog jönni valaki..... nem kell elsietni

jahh és nem vagyok ego...mert nem vágok fel azzal hogy szép vagyok. de van hogy egy csunyább lánynak elöbb lesz pasija mint egy szépnek

2011. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

persze. hát amúgy tudom, hogy nem kell sietni meg ilyenek, de azért tényleg szeretném... mármint nem tudok mit kezdeni magammal, ha egyszer annyira szeretném:P

de már nagyon elegem van az olyan srácokból, akik csak kinézik az embert, de amúgy.. "barátkozni", ismerkedni nem akarnak... mondjuk az is tény, hogy elég gyerekes is vagyok... az a típus aki ha meghallja, hogy "szex" egyből tereli a témát.. az is baj lehet, hogy nem vagyok elég rámenős.. na de tudom, persze így is találok még valakit akinek így tetszek.. mármint az élet úgyis odasodor valakihez^^de.

mostanában elegem van az ilyen pasikból..

lenne még egy kisebb kérdésem..:

mi a baja annak a srácnak, aki órán folyton a gatyájába nyúl, és közben a tanárral beszél, vagy csak úgy a haverjainak, vagy akármikor... (folyton ott pihen a keze.. hátradől a székben, a kezét meg benyújtja a nadrágjába:S)


és visszatérve a 20 barátnős 15 évesre. nem mondtam, h 15 éves, 17. és a 20 barátnő azért erős túlzás:P 2 komolyabb volt, (olyan több hónapos) meg bulikon... gőzömsincs mennyi. meg nem komolyan mondtam, csak hogy értsétek, hogy nem az a "rendes-pasi" típus...

2011. ápr. 5. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!