Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Tehát 15 éves lány vagyok (most mondjuk pont a negatív oldalamat csillogtatom meg, de talán segítetek.), sosem volt még barátom, és már rohadtul idegesít, hogy... amúgy nem nézek ki olyan rosszul, van egy srác, aki már 1 évvel ezelőtt is folyton engem bámult. Egy suliba járunk, sokszor találkoztunk, de úgy nagyon nem ismerjük egymást, köszönőviszonyba se vagyunk... gondolom neki bejöhettem, viszont azóta már van egy jó kis barátnője... én meg ezt nagyon sajnálom, mert az a fiú annyira kellene nekem *-* (és tudom, hogy ez ilyen tini-hülyeség, de akkor is... most ezt érzem, ez van.) aztán itt az osztálytársam, aki alapjában véve rendes, és még régen, pár hónapja próbált volna kezdeményezni is valamit, én meg.. kb. mint egy 13 éves, ilyen nagyon hülyén viselkedtem, (jó, ez még elfogadható, de igazából nem is emlékszek már mi volt az a nagyonrossz amit tettem, már másképp néz rám, és vmi másik csajnak "udvarolgat") most. minden "lehetséges" pasinak más lány kell, én nem tudok ismerkedni, (azaz. nem is értem ezt az egészet, mert nincsen velem semmi baj, de ebbe a srácba annnyira nagyon bele vagyok zúgva, hogy az valami hihetetlen...
2011. ápr. 4. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem, sokan ilyenek, járj templomba, ott látsz sokat.. viccet félre téve, csomó ilyen van.. te csaj vagy neked kb csak ülni kell meg párat kacsintani, de az önbizalom hiányos hímneműeknek meg még rosszabb mert nekik még tenni is kéne valamit.. szoppantyú, de hidd el 1-2 év azt lesz vmi
2011. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

kicsit kiegészítem:P

rohadtul idegesít, hogy a pasik csak megnéznek, de nem kedvesek, vagy... szép szavakkal nem illetnek... hát ez annyira szánalmas!

és. egyszerűen nem értem hogy lehetek ilyen??????

mármint. 15 éves vagyok, ilyen idősen az ember nem vacakol azon, hogy "nem tudok beszélni a fiúkkal"...

pedig amúgy tudok... csak sosincs rá alkalom.. pl. ha ketten bennragadnánk egy liftben, tök jól elbeszélgetnénk, viszont nem vagyok az a nagyszájú típus, meg nem vágok fel semmivel... bár az nem jó dolog, de értsétek úgy, h önbizalmam sincs...

igazából csak egy kis vigasztalást várok:P

nagyon kétségbe vagyok esve!

meg. hogy basszus minden pasi ilyen gyökér! a lányokat nem tisztelik, aki jól néz ki csak alaposan megvizsgálják... áhh:S olyan hülye ez a mai fiatalság:S...

nem azt mondom, én is ilyen vagyok, de... azért tisztában vagyok vele, h "éretlen" vagyok... de 15 évesen???

:( remélem van vki, aki nagyon unatkozik, és ír:D

2011. ápr. 4. 23:10
 3/20 anonim ***** válasza:
nem csak te.
2011. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

:)) látod, itt is a "kacsintasz, és jönnek"...

én először barát akarok lenni... csak ez manapság nem menő:P

2011. ápr. 4. 23:11
 5/20 A kérdező kommentje:
hmmm... kösz. most legalább különleges vagyok^^
2011. ápr. 4. 23:12
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen vagyok ugyanígy, azzal a különbséggel, hogy nálam nem is nagyon kezdeményezett még senki, nem is nagyon néztek még meg... Na melyikünknek a sz*rabb?
2011. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát én szerencsére jól megvagyok a barátommal :) napra pontosan fél éve :) de 2 évig én is evvel szenvedtem. Csak hogy én halálosan bele voltam zúgva abba a fiúba aki tetszett. És az a fiú aki miatt 2 évig szenvedtem az exem. és egyben a mostani barátom is :) ááá <3<3
2011. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

figyelj a te történetedet nem tudom, így nem mondhatok semmit.

ha versengni akarsz, lehet neked szarabb, mert én nem hasonlítanám magam egy 15 éveshez... azért csak más a helyzetünk, ha meg ugyanúgy gondolkodsz mint most én, akkor szállj le egy kicsit a földre, mert ezt én még éppenhogy megtehetem így elsős-gimnazista fejjel^^

2011. ápr. 4. 23:17
 9/20 A kérdező kommentje:

cáááh:D jó neked:P

és tényleg:D

nekem viszont nincs exem, csak pasi, akinek fél éves bnője van (irónikus, de nem te:D) és. én kb. akármit megtennék h szakítsanak v vmi...

ő az a típus, akit ha meglátok inkább bepörgök, mintsem zavarba jöjjek:D

2011. ápr. 4. 23:20
 10/20 anonim ***** válasza:

"Én 19 évesen vagyok ugyanígy, azzal a különbséggel, hogy nálam nem is nagyon kezdeményezett még senki, nem is nagyon néztek még meg... Na melyikünknek a sz*rabb?"


Megdugjalak?

2011. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!