Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szóltok ahhoz ha egy fiú nem rajong az alkalmi kapcsolatokért?

Figyelt kérdés
Túl üresnek tartja az ilyen dolgokat és csak akkor áll le csajjal, ha az is komolyabb gondolkozású, addig meg éli az életét egyedül.
2011. márc. 28. 12:34
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Jó, tényleg hülye szó volt rá a jófiú, értsd jól.
2011. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nem bánnám ha több lány válaszólna...
2011. márc. 28. 14:48
 43/50 Celestial válasza:

Szerintem itt is, mint mindenütt, az arany középút a nyerő. Azt viszont rohadt nehéz megtalálni. Az Igazi Nő nem a Lófarkú Herceget (aljas bikát) keresi, aki minden party középpontjában tündököl, hanem az intelligens, érző, EMBERI lényt. Az más más kérdés, hogy jól jön hozzá némi izgalom és kiszámíthatatlanság.

Mikor fősulira jártam, egy végzős mondta, hogy a "normális" pasikat ne a partikon keressem, inkább a könyvtárban. És való igaz, hogy a diszkókban felszedett pasik nem tartottak sokáig. :) Ez nem jelenti azt, hogy ne lennének ott is édesek, jófejek, de szerintem elvétve. A rendes srácok nem vadásznak ilyen helyeken, és ritkán látni őket falkába verődve is. Talán azért, mert egy ritka faj talán utolsó egyedei? :D

2011. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Amúgy rólam már mondott olyat csaj hogy h*lye b*zi mert láttam a csajról, hogy az a léha tipus és nem álltam meg neki.Szóval nem minden lány viseli jól ha a srác komoly ő meg nem és ezért elutasitja a csajt.
2011. márc. 28. 15:51
 45/50 Celestial válasza:
Hát nem egyszerűbb homározni, mint beismerni a kudarcot? :)
2011. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
ugyanezt mondtam, mint az utolsó előtti válaszadó.. akkor meg hitetlenkedtek nekem, h áá, én nem is vagyok rendes.. :S minden esetre, vannak hulye pasik, meg hulye nők, és vannak rendes pasik, és rendes nők is.. és valóban nem a partikon kell keresni..
2011. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
A h_lye b_zizó leányzók majd hozzámennek az első jöttmenthez, aztán negyvenévesen majd sírnak a különböző fórumokon.
2011. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
ki h.lye b.zizott itt? en nem..
2011. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Nem te, de te ki vagy?
2011. márc. 29. 14:33
 50/50 A kérdező kommentje:
Ez utcán történt, egyszer.
2011. márc. 29. 14:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!