Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szóltok ahhoz ha egy fiú nem rajong az alkalmi kapcsolatokért?

Figyelt kérdés
Túl üresnek tartja az ilyen dolgokat és csak akkor áll le csajjal, ha az is komolyabb gondolkozású, addig meg éli az életét egyedül.
2011. márc. 28. 12:34
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
akkor én is kiakadhatnék, h engem eddig minden pasi atejtett, meg kihasznalt, és jajj, szegééény ééén.. nincs normalis pasi.. de mivel nem vagyok ennyire földhözragadt, azt mondom, h vannak normalis pasik, hiszen nem mindenki egyforma.. nincs 2 egyforma ember, nem h mindegyik ugyanolyan legyen!
2011. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

"ma 13:54"


és én miért vagyok szerinted akkor földhözragadt, ha ugyanazt írtam kb. mint te, hogy bízom az állításom ellenkezőjében? sztem nagyon rosszul jött le neked akkor, amit írtam


mellesleg már r.hadtul unom itt gyakorin is, hogy az ember egyetlen gondolatát sem írhatja le, mert az már önsajnáltatás....na látjátok pont erről van szó, így meg úgy odavagytok a nem-bunkó, komolyan tervező, értelmes pasikért...amikor meg 1-1 ilyen kifejezi hogy mit akar, vagy mi a gondja, akkor egyből rávágjátok, hogy önsajnáltatás...és akkor még utána azt mondjátok, hogy nem a bunkók kellenek? dehogyisnem, pont ez a legjobb bizonyíték rá


(és előre látom, hogy megint nem fog lejönni, hogy nem azt mondom, hogy valaki sajnáltassa magát, csak nem értem k.rvára abban mi az önsajnáltatás, hogy ha az ember le meri írni, azt amit gondol)

2011. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
hagyjuk a vitát.. csak annyit mondanék, h akármit mondok, te megcáfolod. ne tudd már jobban, h én mit gondolok, és mit éltem át, kérlek..
2011. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Én 34 vagyok tehát nem a "múlt héten" kezdtem. Sajnos engem sem nagyon világosítottak fel arról hol vannak a tényleg rendes lányok akik azért nem 92 kilósak a 160 centijükhöz.

Soha nem volt egyéjszakás kapcsolatom és nem is mennék bele.

Tény ami tény hogy nálam a válásból maradt gyerek akadály, de senkit nem hitegetek és őszintén felvállalom a véleményemet.

2011. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

"engem eddig minden pasi atejtett, meg kihasznalt"


Nem bántani akarlak, csak kérdezem:ezek a pasik nem véletlenül a "falú bikája" kategoriába tartoztak?

2011. márc. 28. 14:13
 36/50 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nőgyűlölő, félre ne értsétek :):) Távol áll tőlem h gyűlöljem a lányokat :D Csak azért jó tudni, hogy az ember mihez tartsa magát. Hiába vagy über pasi ha nincs igény rá...

Márpedig a valóság azt mutatja, hogy rendes jófiúkra minimális igény van, a partyarcokért viszont tolonganak a csajok. És ha jót akarsz magadnak, az igényhez kell alkalmazkodni, vagy ha nem akarod feladni magad, akkor vállald fel az általad választott életstílus negatívumait is.

Más kérdés persze, hogy mit mondanak a csajok, ha arról készítenénk felmérést, akkor a csajok 100%-a a jófiúkat szereti (ahogy ebben a kérdésben is ezt mondják), de persze akinek van szeme, látja, hogy ez nem igaz.

Még egyszer: NEM vagyok nőgyűlölő. De nem hitegetem magam azzal, hogy így majd hamar lesz egy jó barátnőm.

2011. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Na most ezt kicsit hülyén írtam le, mert van barátnőm, de nem is vagyok az a tipikus jófiú kategória :D
2011. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
szóval javítok: nem szabad hitegetni magad azzal, hogy stb stb stb...
2011. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
nem, nem voltak falu bikái :) de nem is voltak vmi rendes pasik.. meg sztem amugy se kellene kategorizalni, vannak ilyenek is, meg olyanok is.. mostmár okosabban nézegetem őket, és már tudom, h mit akarok..
2011. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Helyes.Ez a jófiú téma megint bejött ide is, sajnos.Pedig én csak összevissza k*rni nem akaró fiúról beszélek.Attól még nem jófiú a modern értelemben valaki, mert tudja mit akar és van tartása és nem áll le alkalmi kapcsolatra csajokkal.Ez már a személyiségétől függ, mennyire kell a nőknek(humor,tökösség...).
2011. márc. 28. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!