Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szóltok ahhoz ha egy fiú nem rajong az alkalmi kapcsolatokért?

Figyelt kérdés
Túl üresnek tartja az ilyen dolgokat és csak akkor áll le csajjal, ha az is komolyabb gondolkozású, addig meg éli az életét egyedül.
2011. márc. 28. 12:34
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj kérdező, de miért is kellene rajongania az alkalmi kapcsolatokért?


F28

2011. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

Hm oké csajok mondjuk elhiszem... de akkor miért van az, hogy szerintetek a csajok 100%-a (legalább is aki ide írt, az mindenki azt mondja magáról) az ilyen srácokat keresi, közben meg a valóságban az ilyennek van 1-2 barátnője életében, a csajozós típusnak pedig 20-30. Valami itt nagyon nem stimmel...

Vagy mégis csak hazudtok? :P

2011. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Jó, ma már megkaptad a napi bók-adagodat, most már tessék szépen aludni.
2011. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Azt, hogy normális.
2011. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Jól van, jóéjt neked is.Nekem nincs szükségem pozitiv visszajelzésre, ahhoz hogy jól érezzem magam.Itt csak véleményekre vagyok kiváncsi...
2011. márc. 28. 13:31
 26/50 anonim ***** válasza:

ma 13:20


Jó lenne ha valaki az ő kérdésére is válaszolna, mert sajnos nagyon igaz, amit ír!


Én is olyan vagyok mint a kérdező, nem vagyok benne sem alkalmi, sem egyéjszakás kapcsolatokban...mindig többet akarok, vagyis egy rendes kapcsolatot. A legtöbb lány azt mondja, hogy mennyire örül, hogy ilyen vagyok, meg satöbbi...aztán 2 hét után le vagyok rázva, és összejön mindegyik a város legidiótább party-arcával.


Én is szeretném, ha ezt megmagyaráznátok.

2011. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
nem hazudok, miért hazudnék? ez csak azért van, mert a hülyék mindig jobban jarnak, mint a normalisak.. nem mellesleg, miért fontos, h 20-30 nőd legyen? inkabb legyen 1-2 baratnod ( persze, nem egyidőben :DD ), de az normalis.. nem?
2011. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Jajj ezek a rendes lányok. Dunát lehetne rekeszteni velük, aztán meg egyetlenegyet sem találsz. Az egyik két hét a másik két év a harmadik pár év házasság után mutatja ki a foga fehérjét. A lényeg, hogy rádöbbensz, hogy ha ilyen az akire vártál, akkor jobb lenne egyedül. Mostani eszemmel nem is keresném, bár előtt még reménykedik az ember, de aztán úgyis opó. Szóval inkább gyűjtsd a pénzed valami értelmesre, mint nőre pazarold, mert nagyon is igaz a vicc: Amikor jön nedves meleg, amikor megy viszi a házat, autót, mindent.
2011. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Én másképp tudom a viccet.Mi a közös a forgószél és a nőben?

Nagy pórt kever mikör jőn és viszi a kocsit meg a házat, amikor elmegy.De azér maradjunk tárgyilagosak, ez nem egy nőutáló kérdésnek indult.

2011. márc. 28. 13:50
 30/50 anonim ***** válasza:
Én nem utálom a nőket. Nagyon is hinni szeretném, hogy nem ilyenek, és hogy tényleg létezik rendes, normális, nem álszent, nem kétszínű...csak eddig még senki nem jött, aki meggyőzött volna róla. Ennyi csak a probléma.
2011. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!