Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szóltok ahhoz ha egy fiú nem rajong az alkalmi kapcsolatokért?

Figyelt kérdés
Túl üresnek tartja az ilyen dolgokat és csak akkor áll le csajjal, ha az is komolyabb gondolkozású, addig meg éli az életét egyedül.
2011. márc. 28. 12:34
1 2 3 4 5
 11/50 Celestial válasza:
A kislibák csak hadd fussanak a bika után. :D
2011. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
na igen, a kis libak.. én már 20 vagyok, nem érdekelnek azok a pasik, akik körül nagy por van felverve.. igazabol, soha nem is érdekeltek, mindig intellektualis sikon lehetett megkozeliteni.. :)
2011. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Erről beszélek én is, a minőségi nők(akik tisztelik saját magukat és van is eszük) azoknak nem hinném, hogy bejőnne a falú bikája.Igaz sármos egy ilyen, de kibujik a szög a zsákból és egy okos lány hamar felismeri a jeleket.
2011. márc. 28. 12:54
 14/50 A kérdező kommentje:
12:51-es, mutass már be valamelyik barátnődnek, legalább lássák, hogy van ilyen is mind én, ha nem más.
2011. márc. 28. 12:57
 15/50 anonim ***** válasza:
hat akkor meg mi a baj? :) kérdező, vannak normalis lanyok, csak szét kell nézni! :) az már megint más, h ti is sokszor a tökéleteset keresitek.. mondjuk, a plázacicákat.. nekem nincs műhajam, műmellem, műszempillám, és pénzem se ilyesmikre, meg plázában vásárolni, na jó, műkörmöm azért van, minden nap sminkelek, akarhova megyek is ( néha a rokonokhoz nem.. mert akkor lusta vagyok, főleg, ha vasarnap reggel megyunk, és előtte meg nem sokat aludtam.. )
2011. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
én tudom, hogy vannak ilyen pasik.. én is találtam egyet, de nagyon félénk, és félek, hogy nem fog lépni. :(
2011. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Celestial válasza:

12:58-as

Ha nem lép ő, miért ne léphetnél TE? :)

2011. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
én is félénk vagyok, és félek, hogy pofáraesek..
2011. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Hát a plázacica, azért túlzás.Én főleg az arcát nézem, szemeit.Nálam nem a ruha teszi a nőt, meg a műköröm.


Utolsónak üzenem, mindenki fél, csak egyeseket nem a félelem úral, hanem ök úralják a félelmüket, mert felülkerekedtek azokon.

2011. márc. 28. 13:07
 20/50 anonim ***** válasza:
érdekes hozzászólások. bocs hogy írok, de ez engem is érdekel.
2011. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!