Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szóltok ahhoz ha egy fiú nem rajong az alkalmi kapcsolatokért?

Figyelt kérdés
Túl üresnek tartja az ilyen dolgokat és csak akkor áll le csajjal, ha az is komolyabb gondolkozású, addig meg éli az életét egyedül.
2011. márc. 28. 12:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
én örülök az ilyen pasiknak! :)
2011. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ritka és nagyszerű :)

Az én párom is így gondolkodik, de először azt hittem kamuzik. Kifaggattam a haverjait és tényleg ilyen. :)

egészen megnyugtató tudni ( majdnem biztosra, mert a kis ördög nem alszik), hogy hűséges....

2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
én úgy gondolom, hogy ez a normális! én csakis ilyen pasival jönnék össze, a másik szóba se jöhet
2011. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
A haverok régebb mindig próbáltak rábeszélni, hogy jobb kipróbálni több csajt, legyen összehasonlitási alap én meg mindig azt mondtam, hogy azért én nem szeretem ha csak használjuk egymás testét és aztán egymásra se ismerünk az utcán...Néha nehéz így, de ez formálja a karaktert.
2011. márc. 28. 12:44
 5/50 anonim ***** válasza:
te csak hanyagold a hulye haverjaidat! :)
2011. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

Az összes csaj azt fogja mondani neked h jajj ők mindig is ilyenről álmodtak, aztán összejönnek majd a falu bikájával.

Ha nem így lenne, akkor nem te lennél egyedül, és nem a falu bikájának lenne rengeteg csaja.

2011. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
utolsó, ez 1 nagy baromság.. én sose jottem ossze semmilyen falu bikajaval, mert attól több eszem van!
2011. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
12:48 akkor biztos te vagy a 0,01% kivétel
2011. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
ha ilyen csajjal jön össze, akkor inkább hagyja is ott! meg fogod találni azt a lányt, aki őszintén és tényleg értékelni fogja ezt, mert sok ilyen van! szóval tarts ki az elképzelésed mellett, ha nem kúrópajtikat akarsz, hanem komoly és érett kapcsolatot, olyan lányt, akivel később családot alapítasz, és leéled vele az életed! ne számítson más mit mond, csak az, amit érzel és szeretnél
2011. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
hat, nem hinném.. van még sok baratnom, akik szépek meg minden, de nincs senkijuk, mert minden pasi idiota, akik rájuk hajtanak..
2011. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!