Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön ha 1 srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha 1 srác küzdősportol?

Figyelt kérdés
MMA-zom (kevert harcművészet, ketrecharcnak is szokták hívni ). Úgy vettem észre hogy a mai lányok nagyrésze sajnos a "férfias" habifocistákér van oda. Viszonylag helyesnek érzem magam, testre pedig nem vagyok az a nagydarab, inkább ilyen szálkás. Szerintetek ha ismerkedek 1 lánnyal elmondjam e ezt (bejön a csajoknak az eféle küzdősport?) v inkább ne (nem akarom h 1 baromnak nézzenek :D:D ). egyébként 19 F
2011. márc. 27. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem bejönne meg szerintem sok lánynak is mert legalább sportolsz izmosodsz nemcsak a gép elött ülsz és szobakukac vagy mint mondjuk én lánybanXD.
2011. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem a ketrecharc nem. Én személy szerint a HARCMŰVÉSZETET és nem a KÜZDŐSORTOT részesítem előnyben. Jó pár évig taekwondoztam, sajna fősuli miatt most már nem, de az ilyenek tetszeten (karate, kungfu, a thai box is még elmegy)


Ketrecharc viszont egy fos, csakúgy mint a pankráció.

Ja és a műmááájer fociscsávók nekem sem tetsz.

2011. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sztem az tök jó dolog..legalább megtudod védeni ha kell..(vagy nem) xD sztem senki nem nézne baromnak..nyugodtan mondjad :)
2011. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolónak üzenem hogy az én véleményem szerint a Harcot és Művészetet keverni rég rossz. Kungfu és társai csupán arra jó h hamis önbizalmat tápláljanak olyanokba akik nem tudják megvédeni magukat. Csábítanak itt a látványos rúgásokkal, mozdulatokkal közben.... Nem tom hány éves lehetsz de megsúgom h ez a "f*s" és a pankráció közt van egy igen lényeges különbség, míg a pankráció 1 cirkusz előre megírt forgatókönyvel, kamu ütésekkel, megtanult mozdulatokkal, gagyi ugrabugrálással, szétzolizott kigyúrt fiúkákkal , addig az MMA egy olyan világ ahol az ÉLETEDÉRT küzdessz. Gondolom tudod mit jelent az..........


További sikeres Művészkedést kívánok.

Üdv

2011. ápr. 7. 22:17
 15/15 anonim válasza:
Én imádom a küzdő sportos fiúkat
2021. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!