Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak addig tetszik a pasi? .

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedek valakivel és látom rajta,hogy én is tetszek neki,akkor mindig azt várom, hogy írjon chat-en, találkozzunk a partikon,de mikor már elérem, hogy akar tőlem valamit,meg mindig ír, akkor azt érzem, hogy nem érdekel.Ez annyira rossz érzés,mert előtte mindennél jobban arra vágyok, hogy írjon,írjon,írjon,és aztán meg már neem....mért van ez???? Én akarom, hogy továbbra is azt érezzem. :(

Azt pedig kiemelném,hogy nem szoktam senkivel összejönni,nem is smároltam még és 17 éves vagyok, szóval ne nézzetek valami hülye libának,attól, hogy ezt írtam,mert tudom,hogy elsőnek ez esik le...


2011. márc. 20. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tipikus antilop szitu vagy...legelsz, illegteted magad aztán amikor az oroszlán észrevesz futni keszdesz...nincs semmi gond veled...sokat nem tudsz tenni csak légy türelmes...majd kinövöd...tapasztalatból tudom 19/L
2011. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bizony...felnősz egyszer.
2011. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Még soha nem volt olyan fiúm, akinél ne lett volna így, tehát nem is tartottak túl sokáig a kapcsolataim.

Szerintem egy idő után ez felcserélődik, és a fiúk lesznek ilyenek, te pedig a kitartó. Higyj benne, és sikerülni fog!:)

2011. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Megertem teljes mertekbe,velem is pont ugyanez a helyzet,de nalam meg ugyis van hogy tetszik aztan mire odakerul hogy lepni kell mar nem ,es ha elszalasztom kesobb meg van hogy ujra megtetszik de akkor mar keso.Szerintem varj meg,ez idovel mas lesz.Majd ha eljon az,akivel ugy erzed tovabbra is tudnad szeretni,mert vallalni.
2011. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!