Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak addig kell nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig kell nekem egy pasi amíg megszerzem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy köcsög dolog de nem tudom miért van így... Persze van olyan fiú akivel tudom hogy biztos nem ez lenne... Légyszi segítsetek!
2011. júl. 19. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat foglalkozol az utaási előkészületekkel!
2011. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Mert egy r*banc vagy.
2011. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
áhh ezt én sem értem :O valaki mondja meg h miért van ez!
2011. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Ami nem lehet a tiéd mindig az kell neked, ez a kereszted a sorsod ami hajt. De ha megkaptad már nem érdekel, ott rohad a szemétdombon majd." szindróma. Én is ilyen vagyok. Bár eleinte nem nagyon hittem benne, de az ikrek csillagjegy képviselőinek is megvan ez a hibája. Esetleg te is az vagy? (22F)
2011. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de az emberiség érdekében kerüld a fiúkat addig amíg ezt ki nem növöd!
2011. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!