Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi addig kell amíg meg nem kapom?

Figyelt kérdés

Nagyon lelkiismeret furdalásom van,hogy sok fiúnál úgy érzem ő az igazi ő az igazi aztán eltelik egy hónap máris meguntam,és szakítani akarok vele.Már szegénykéket sajnálom.

Pedig eddig akit akartam meg kaptam, a környék legjobb pasijait...és mindegyik fülig belém esett én meg nem éreztem semmit irántuk.Így van ez most is,egy igazi kis helyes gazdag barátom van...az elején úgy éreztem ő lesz a nagy szerelmem,erre ma már kifogásokat keresek még arra is hogy találkozzunk....de ő fülig szerelmes belém,és sajnálom le vakarni magamról.De közben jött most egy új pasi,ő is kis gazdag úri fiú ......és most Ő kell nekem!!

Félre értés ne essék,semmi szükségem a pénzre,világ életemben a szüleimtől megkaptam bármit..póthajam van,márkás ruhák,saját lakás....

De mégsem értem magam,mért unok meg mindenkit?!


2011. jún. 20. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, mit kapsz te majd ezért!

Amúgy a válasz egyszerű. Túl jó dolgod van, semmiért és senkiért nem kellett megküzdened soha, így értékelni sem tudod őket. Ha vért kellett volna izzadnod egy hódításodért, akkor mindjárt másként állnál a dolgokhoz.

2011. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mit kapok?Légyszi,oszd meg velem is!
2011. jún. 20. 20:37
 3/19 Silber ***** válasza:
100%
Arra gondolt, hogy nagyon sok csúnya kritikát fogsz kapni az oldal látogatóitól.
2011. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%

Ezért utáltam mindig a "gazdagokat", mert olyan felsőbbrendü érzésük támad mindig.


Van egy kőgazdag osztálytársam, kb egy egész falu az övék, öregapja polgármester, apja valami cégnél elnök, másik papa fiának pedig három boltja van, kicsit csorók szegények.

Az iskolában, mindig az ő "gyerekei voltak magasztalva", milyen ügyes stb.. ellett nekik intézve jó középiskola, tanulni, törni magukat nem igazán kell, megvan a dolgozat, apja polgi, apuci mindent elrendezett.

Van egy évvel idősebb barátnője, nekem meg mim van?

Semmim. Még barátaim sincsenek, mert annyira nem érdeklem az embereket.

Hadd ne reagáljak, még a kérdező fenti soraira is.


16F

2011. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Lehet ,de én segítségért jöttem ide...
2011. jún. 20. 20:41
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig eddig akit akartam meg kaptam, a környék legjobb pasijait."


Itt van a kutya elásva. Bárkit megkapsz így nem értékeled amid (akid) van.


"Így van ez most is,egy igazi kis helyes gazdag barátom van...az elején úgy éreztem ő lesz a nagy szerelmem,erre ma már kifogásokat keresek még arra is hogy találkozzunk....de ő fülig szerelmes belém,és sajnálom le vakarni magamról.De közben jött most egy új pasi,ő is kis gazdag úri fiú ......és most Ő kell nekem!! "


Egyem meg a lelkedet...


"Félre értés ne essék,semmi szükségem a pénzre"


Persze, én meg még hiszek a Télapóban...


"világ életemben a szüleimtől megkaptam bármit..póthajam van,márkás ruhák,saját lakás.... "


Kamuszagot érzek...


"De mégsem értem magam,mért unok meg mindenkit?!"


Mindened meg van, elkényeztetett az élet, értem én, de hidd el amilyen jó most az életed olyan sz@r lesz később (és akkor amikor szükséged lesz másokra hogy kihúzzanak a sz@rból akkor valahogy nem fogsz megunni senkit se)...

2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Pontosan arra gondoltam, amit a második is írt, hogy sokan valószínű elég durván beszólnak majd neked, mert nagyon sok embernek nincs könnyű élete ma Magyarországon. Bevallom, nekem is sokat kellett eddig is küzdenem és valószínű nincs még vége.

Ahogy leírtad az életedet, nekem azonnal Paris Hilton jutott az eszembe, ahogy mondják, "neki is csak megszületnie volt nehéz."

Azt javaslom neked, hogy keress meg egy egyesületet, ahol lehet önkéntes munkákat vállalni és csatlakozz hozzájuk! A fiúzást pedig hanyagold egy időre. Hidd el, hogy jót fog tenni neked, mert megismerhetsz egy új világot és ha minden jól megy, rádöbbensz majd, hogy eddig milyen felszínes volt az életed!

Remélem, megfogadod a tanácsomat, teljesen komolyan és jóindulatúan írtam mindezt.

2011. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Szerintem nem pénz kérdése ez.

Én is ilyen vagyok, de nem vagyok gazdag.

Persze attól függ, honnan nézzük. Én gazdagnak érzem magam, de nem a pénz miatt...

Viszont Én is ugyanúgy megunom őket, elég rövid idő alatt. Valószínűleg azért van ez Nálad is, mert nem nyitod ki nekik az ajtót teljesen ( a mai világban mondjuk ez nem rossz dolog) , de vannak határok.

Én karrierista vagyok, mindig kitűnő voltam, egyetemre járok, megküzdöttem érte, magamhoz képest elég keményen. Nálam ez az oka, nem vagyok kapcsolat centrikus. Így nem nyitom ki az ajtókat sem, mivel van fontosabb dolgom is. Persze nem szórakozásból dobálom a férfiakat, csak ha valami nem tetszik, vagy ellövik az egyetlen esélyüket, repülnek. Ha nem ezek miatt, akkor tényleg a megunás az oka. Keress hozzád képest kevésbé egyszerű pasit.Hátha...

Lehet, Neked is más értékeid vannak. Ha nem, akkor viszont nem becsülöd meg őket, ahogy a többiek mondták.


Üdv.

2011. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Saját bevallásod szerint mindent megkaptál a szüleidtől. Így nem akarok közhelyes lenni, de mindennek megtanultad az árát, viszont az értékét semminek, ahogy az első válaszoló is mondta. Valójában valószínűleg olyan srácokkal kerültél mindig össze, aki pillanatnyilag megtetszett, de nem volt rá igazán szükséged. Én azt javaslom, hogy ezen próbálj meg mielőbb változtatni, mert ha sokáig csinálod egy idő után jellemeddé válik. Minél később kezdesz el változtatni annál nehezebb lesz. Szerintem szakíts a jelenlegi barátoddal. Ne bujkálj előle, ha bele gondolsz ezt te sem hiszed el, hogy így nem bántod. Nem azért nem szakítasz vele, mert nem akarod megbántani, hanem azért mert nem akarsz felelősséget vállalni. Ha beléd zúgott, neki mindenképpen rossz lesz, de azzal, hogy őszinte vagy vele ezzel teheted neki és magadnak a legjobbat. Viszont nagy butaság lenne összejönni a következő kiszemelttel, mert hamarosan az a kapcsolatod is erre a sorsra jut. Azt tanácsolom, hogy hagyd egy időre a párkapcsolatokat. Legyél egyedül, ismerd meg önmagad. Olvass önismereti könyveket, meditálj. Lényeg, hogy megtudd mi az ami igazán hiányzik az életedből, és ne mással akard betölteni azt az űrt.
2011. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
mert ha a tiéd akkor már megvan szerezve és valószínű hogy megtartod, igy kevesebb dolgot "kell" tenned érte
2011. jún. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!