Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi, akinek évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akinek évek óta barátnője van, majd a neten megismerkedik egy másik lánnyal, s úgy tűnik mindketten megtalálták a másikban azt, amit kerestek, ami addig hiányzott. A pasi nem meri bevállalni a hőn áhított első randit. Miért?

Figyelt kérdés
Mitől fél? Miért nem tud dönteni? Miért nem tud sem igent, sem nemet mondani? Közben meg mind2en a másikra vágynak.
2009. febr. 28. 05:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jajjj, ez eleg nagy szivas... mert: ha evek ota kapcsolatban van, az nagyon-nagy biztonsagot ad neki, hatteret. Es mindig kockazatos ezt eldobni egy ujert, amiröl nem tudhatod meddig is tart, milyen is lesz. Gondolj bele, ha 2 het utan eltünik a rozsaszin köd, mert nincs meg benne az az izgalom, vagy akarmi, igazabol lenyegtelen, hogy miert, es mar nem tud visszatancolni. Sokan, nagyon sokan felnek feladni a megszokott hosszu ideje tarto kapcsolatukat az ismeretlenert. Es, hogy miert nem mond akkor nemet? Arra valaszoltal te is: megtalalt valami, ami eddig hianyzott, es ezt ugyanugy nem szivesen engedne el.. Amig nem kenyszerül döntesre, addig egy nem fog valasztani... es ha rakenyszerül, bizony akkor is a merleg nyelve a mar meglevö kapcsolat fele billen, bar termeszetesen van böven ellenpelda, akik mertek valtoztatni!
2009. febr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?!
2009. febr. 28. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Az attól függ, hogy te a fiú vagy a lány tagja vagy ennek a párosnak.
2009. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok... a mellékszereplő, aki főszerepre vágyik!
2009. febr. 28. 09:10
 5/12 anonim ***** válasza:

miért kell szélyel szedni 1 több éve meglévö kapcsolatot?de az elsö hozzá szolonak igaza van valoszinüleg 99%ban ugyse téged választ mivel van egy tartos kapcsolata.Pasik álltalába szeretnek flörtölni,söt még a randiba is belemennek de ez csak olyan kis játék.Azért nem válalja be a randit mert barátnöje van.irtad a neten ismerkedtél meg vele,ott nyitotabbak ilyenre az emberek,bátrabak mivel nincs következménye a flörtnek.

nem tudom mit irjak de szerintem hagyd a fenébe ha ö most miatad elhagya a több éves kapcsolatát mi az esélye hogy ha lesz majd esélye 1 másik csajjal akkor téged nem dob?amugy hány éves vagy?és ö mennyi?van ott gyerek?

2009. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs szó a kapcsolat szétszedéséről! Egy olyan kapcsolatban él, amit már csak a megszokás tart össze. Nem én kezdtem ki vele, hanem fordítva. Egyébként már rég túlvagyunk a tinikoron, mindketten 30-asok vagyunk. Többéves kapcsolat, ahol még eljegyzésig sem jutottak... Vajon miért? Biztos nem azért, mert minden stimmel. Ált. ilyen korban már az ember elgondolkodik azon, hogy akivel ennyi ideig együtt él, attól gyereket akar és családalapítás. Itt szó sincs róla.
2009. febr. 28. 09:30
 7/12 anonim ***** válasza:
tudod hany pasi jon ezzel? megszokas tartja ossze a kapcsolatot...ja ja jo vicc. Szorakozni akar, egy kis ujdonsagra, de az otthoni nyugis kapcsolatot nem adna fel. Azt hiszed, te vagy az elso?? nem valoszinu, es nem is az utolso. Te meg inkabb szabad predat keress, ne a foglalt pasikon morfondirozz.
2009. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő csak azt mondja, hogy megtalálta benned amit keresett, valószínüleg amit keresett, az az izgalom, semmi más...Nem te vagy neki az egyetlen, ezt hidd el...Persze, hogy azt mondja hogy a megszokás tartja össze a kapcsolatát, mert van annyi esze, hogy tudja, hogy nem lenne esélye nálad, nem tudna "szórakozni" veled, ha elmondaná, hogy biztos lábakon álló komoly kapcsolata van...Nem fog dönteni, mert élvezi a helyzetet...f/22
2009. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az egyetlen... oké! Viszont a barátnője is tud arról, hogy félrekacsingat, mégis elnézi neki. (nem is tudom, hogy ez jó szó e?! Mármint, hogy elnézi.) Akkor az ilyen csajnak van tartása?!Hm?!
2009. febr. 28. 11:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsö valaszolo vagyok. Latom a többieknek eleg negativ a hozzaallasa. Szerintem viszont szo sincs arrol, hogy csak szorakozna veled, mert nem lenne semmi ertelme egy ilyen helyzetben. Egyszerüen csak ez a legkenyelmesebb neki. Ne aggodj, amennyiben teged valasztana, akkor szo sincs arrol, hogy szetszednel egy kapcsolatot, mert az mar nem volt jo kapcsolat akkor. Szerintem az is egy hülyeseg, hogy ha elhagyja a mostani baratnöjet miattad, akkor majd teged is el fog masert. Szerintem mondd el neki, hogy ez igy neked nem jo, biztositsd rola, hogy mindenben segited, de ezert cserebe, akarmelyik iranyba is döntenie kell. Ha egy kicsit is fontos vagy neki, ezt meg kell ertenie, mert ez a legrosszabb felallas.... nagyon kivancsi vagyok, hogy hogy alakul a dolgotok, es en igenis drukkolok, hogy amennyiben a megerzeseid jok, es nem csak szorakozik veled, akkor uj eletet kezdhessetek!
2009. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!