Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi, akinek évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akinek évek óta barátnője van, majd a neten megismerkedik egy másik lánnyal, s úgy tűnik mindketten megtalálták a másikban azt, amit kerestek, ami addig hiányzott. A pasi nem meri bevállalni a hőn áhított első randit. Miért?

Figyelt kérdés
Mitől fél? Miért nem tud dönteni? Miért nem tud sem igent, sem nemet mondani? Közben meg mind2en a másikra vágynak.
2009. febr. 28. 05:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első hozzászóló!Én bízom benne, bár ez már egyre nehezebb. Nem tudom... talán kicsit "eltűnök" az életéből. Meglátjuk, hiányzom e. A többi pasival ellentétbenő nem csak a külső szépséget (?!) értékeli bennem, hanem a belsőt is. Ilyen sem volt még.
2009. febr. 28. 17:04
 12/12 anonim ***** válasza:
megint elsö vagyok, ugy latom, szivemen viselem a sorsodat :) szoval, szerintem azert ne taktikazd tul, az sohasem jo, es min dig visszaüt! Azt jo megoldasnak tartom, ha most kicsit eltünsz, abbol messzemenö következteteseket vonhatsz le, ha nem keres egyaltalan, de mondjuk ezt ne feltetlen 1-2 nap utan vard, es ettöl atütö eredmenyt sem varhatsz, mert nem fog megvilagosodni, hogy annyira hianyoztal, hogy mar csak veled akar lenni, mert azt ne felejtsd el, hogy neki közben ott van a "masik", aki azert akarhogy is, de csillapitani tudja a hianyt....
2009. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!