Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi késztett arra egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztett arra egy lányt, hogy ő tegye meg az első igazi lépést a pasi felé?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra a meggyőződésre jut hogy neki az a pasi kell (ennek millióféle háttérkörülménye lehet, mindenki más, lehet valakinek elég a kinézet, valakinek a belső értékek fontosak, egyeseknek egy pillanat is elég, más pedig hosszú ismeretség után döbben rá hogy érdeklődik valaki iránt). De ha azt érzi hogy kell és elég bátor hogy ezt kifejezésre juttassa, akkor lépni fog.
2011. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzi, hogy kell neki az a hapsi, de úgy gondolja, hogy ha nem lép, akkor valaki más elhappolja előle. Vagy ha úgy érzi, hogy a pasi nem mer lépni.

Vagy hogyha nem teszi meg ezt a lépést, akkor később bánni fogja, hogy, miért nem mert kezdeményezni.

2011. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Az,hogy az illető pasi egy nyámnyila,tutyimutyi alak és nem mer kezdeményezni.
2011. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy a pasi egy főnyeremény.

21f szintén zenész:)

2011. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, ami a fiút.

Az egyenjogúság sokat segít ebben.

2011. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok egy kezdeményezős típus, de lassan muszáj lesz rávennem magam. Megmondom miért, mert már a 2. pasit happolják el előlem. Tetszünk egymásnak egyértelműen, flörtölgetünk picit, de ő nem lép felém, én is úgy vagyok vele, hogy hova rohanjunk flörtölgessünk csak még egy kicsit, aztán jön egy csaj aki minden gátlás nélkül rányomul és a pasi ettől beájul és összejönnek, nekem meg pá. És ez 1 éven belül másodjára. Én meg fogom a fejem, hogy hogy lehetek ilyen béna, hogy a célegyenesben esek pofára, megint. Na, hát pl ezért kezdeményeznek a csajok.
2011. júl. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még sose kezdeményeztem, nem volt rá szükség, persze az belefér, hogy nézzük egymást, egymásra mosolygunk, hasonlók, de ha valaki ezek után nem mer kezdeményezni, mikor látja, hogy tetszik, az nem is érdemli meg, hogy odamenjek hozzá :) Dehát ki milyen elvek szerint él.

Valószínűleg, ha egy srác látja, hogy lenne esélye, de nem képes annyira se, hogy kezdeményezzen, akkor nagyon nem kelthettem fel az érdeklődését, ha még ennyit se érek neki. Ha meg csak gyávaság, ... akkor köszönöm szépen, nem kell :) viszont ha már valaki képes rá, hogy kezdeményezzen( és persze van esélye nálam), akkor már nyitott vagyok, kedves... stb, tehát érezheti, hogy nem akarom elhajtani :D

2011. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!