Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak addig tetszik a pasi? .

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedek valakivel és látom rajta,hogy én is tetszek neki,akkor mindig azt várom, hogy írjon chat-en, találkozzunk a partikon,de mikor már elérem, hogy akar tőlem valamit,meg mindig ír, akkor azt érzem, hogy nem érdekel.Ez annyira rossz érzés,mert előtte mindennél jobban arra vágyok, hogy írjon,írjon,írjon,és aztán meg már neem....mért van ez???? Én akarom, hogy továbbra is azt érezzem. :(

Azt pedig kiemelném,hogy nem szoktam senkivel összejönni,nem is smároltam még és 17 éves vagyok, szóval ne nézzetek valami hülye libának,attól, hogy ezt írtam,mert tudom,hogy elsőnek ez esik le...


2011. márc. 20. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
azért lehet mert nem érzed azt az igazán nagy vonzalmat. az elején amikor ismerkedtek akkor még benned van a remény, hogy talán ő majd ilyen- és ilyen lesz, olyan mint amilyennek te elképzeled az ideális partnert. idővel kiderül, hogy nem, így maga az érzés is alábbhagy. ez egy lehetséges indok.
2011. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés :S Lehetséges hogy még nem volt olyan pasi, aki ezt a fura korlátot ki tudta volna iktatni, szóval nem biztos h veled van a baj :)
2011. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam is így van..Amíg nem kapom meg azt a srácot,akiért úgy oda vagyok,megőrülök érte,utána meg elmúlik ez az érzés.Mindig addig jó,míg nem az enyém.. :(

18L

2011. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
dettó így vagyok én is...miután megszerzem egyszerüen nem kell... :S
2011. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fura szerkezetek vagytok ti nők ..:D
2011. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lám lám, a Nőkben is műxik a vadászösztön.

:)

Ez csak ennyi. Semmi más.

Ha komoly kapcsolat kellene, akkor úgy is éreznétek.

Vagy fogtok. A következő srácnál.

2011. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok,de mit javasoltok, mit tegyek? Nem arra hajtok, hogy most hu de legyen már valaki,hanem csak szeretném azt érezni, hogy valakivel jól érzem magam...habár lehet, hogy az a baj, hogy félek megnyílni,hogy talán csalódi fogok...nem tudom.
2011. márc. 20. 10:48
 8/14 A kérdező kommentje:
csalódni*
2011. márc. 20. 10:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Neked a sikerélmény kell.

Jártam én is így lánnyal. Pedig teljesen normálisnak tűnt. Ha ismét közelítünk, akkor behülyül. Úgy tudom felkelteni az érdeklődését, ha nem törődök vele, ha érzi, hogy már nem vagyok meg neki. Csak szegény, még nem fogta fel, hogy már rég kiábrándultam belőle.

2011. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De ez olyan hülyeség....sokkal egyszerűbb lenne minden,ha nem éreznénk így. Nincs is értelme. Kezdem belátni, hogy tényleg bonyolult a női agy. Én csaj vagyok és mégsem értem.:s
2011. márc. 20. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!