Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak addig érdekel egy pasi amíg meg nem kapom?

Figyelt kérdés
mindig ez van.már majdnem belészeretek,de aztán amikor látom,hogy őis mindent megtesz azért hogy működjön együtt,egyszerűen már túl sok,és keresek mást.rengeteg pasinak törtem így össze a szívét.utálom emiatt magam.de egyszerűen ha komolyabbat akar a pasi,sokáig együttlenni,nem csak úgy jól érezni magát,mint én,akkor menekülök,mintha megfosztana a szabadságomtól.viszont,van egy pasi,akivel jártam,nem sokáig,és aztán nem hívott többet.és ez ennyi volt.de valahogy még mindig őt akarom,hiába nem illünk össze,sőt,volt olyan hogy untatott,de őt nem kaptam meg úgy,mint a többit.állandóan arra gondolok,hogy milyen jó lenne vele.... ezzel mit tudok kezdeni?
2010. jan. 17. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vezesd vissza valami kiskori dologhoz...=D

Amúgy ez, véleményem szerint valamilyen célkitűzés, vagy feladat a szemedben. Meglátsz egy pasit, és rögtön arra gondolsz, hogy meg akarod szerezni, mert ha nem sikerül, akkor kudarcot vallasz magadnak. Szerintem ezt már nem igazán tudod visszafordítani, mert az érzelmeidet soha nem fogod tudni befolyásolni. =)

2010. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Emiatt lehet kicsit vonzódsz hozzá,mert nem kaptad meg.Volt már nagy csalódásod?

Jó érzés tetszeni ennek-annak,de nem szép dolog játszani más érzelmeivel...sok pasi,egyből szerelmes lesz,aztán meg majd nem tudod levakarni magadról,és zaklatni is fog..Majd ha igazán szerelmes leszel,akkor bármit megtennél érte,és kompromisszumokra is képes leszel a szabadságod ügyében.

2010. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor a férfiak érdekében,legyél szíves kerülj el minket nagyívban a jövőben!
2010. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Hmm...! Üdv a klubban. Ugyanilyen vagyok, csak én nem szakítok a srácokkal, hanem elérem, hogy ők dobjanak engem. Bár nem volt még sok barátom. 3, akit szerettem, és 2, akit nem. Hiába szerettem azt a 3at, mégse volt jó valami. Elmenekültem a kapcsolatból. Azóta nem kell barát. Felesleges.
2010. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,hogy éred el hogy szakítsanak? nagyon hálás lennék ha tudnál írni privit.
2010. jan. 17. 11:09
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem az lesz a legjobb ha kerülöd a férfiakat, sajnos elég sok ilyen nő van mint te, nem kell egyel több.

nem akarlak megbántani, de szerintem kezeltesd magad, mindenki érdekében. nyilván nem tetszik amit írtam, de nekem ez a véleményem.

2010. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen vagyok. szerintem ez idővel el fog múlni, addig csak olyanokkal kezdek akikről tudom,hogy nem komoly kapcsolatot akarnak. így senkinek sem fáj
2010. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

vadászösztön


ha majd igazán szeretsz egy fiút, teljes szívedből hidd el nekem hogy eszed ágában sem lesz vele szakítani

2010. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az utolsonak igaza van, énis igy voltam ezzel , max 1honapuig maradtam egy fiuval, de adig szeretem amig megnem kaptam utána leszartam, de találtam egy fiut akit annyira szeretem hogy sosem hagytam volna el=( 1évig voltunk együt aztán ö elhagyot =( két honap telt el azota nincs senkim de ugyérzem megkomolyodtam és többet nem keresem az 1 honapos kapcsolatokat

16L

2010. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Terhesvagy!
2010. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!