Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak addig érdekel egy pasi amíg meg nem kapom?

Figyelt kérdés
mindig ez van.már majdnem belészeretek,de aztán amikor látom,hogy őis mindent megtesz azért hogy működjön együtt,egyszerűen már túl sok,és keresek mást.rengeteg pasinak törtem így össze a szívét.utálom emiatt magam.de egyszerűen ha komolyabbat akar a pasi,sokáig együttlenni,nem csak úgy jól érezni magát,mint én,akkor menekülök,mintha megfosztana a szabadságomtól.viszont,van egy pasi,akivel jártam,nem sokáig,és aztán nem hívott többet.és ez ennyi volt.de valahogy még mindig őt akarom,hiába nem illünk össze,sőt,volt olyan hogy untatott,de őt nem kaptam meg úgy,mint a többit.állandóan arra gondolok,hogy milyen jó lenne vele.... ezzel mit tudok kezdeni?
2010. jan. 17. 09:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen vagy egy fiú akit szeretek,és őt tuti nem hagynám ott ha már megkaptam akkor sem... de vele meg úgy néz ki nem lesz semmi.szóval folytatom ezt :)
2010. júl. 5. 18:40
 12/14 anonim ***** válasza:

irj privatba, jelenleg olyan szakaszaban vagyok az eletemnek, amikor nem erdekel h "kihasznalnak":D

am elitelendo, fujj.

kulonben meg ha tudod, hogy van olyan, akit nem hagynal ott, akkor nincs akkora gaz. a tobbi "nem az igazi". keresgelj. ha megtalalod azt, aki hozzad valo, nem fogjatok tudni egymast elhagyni

2010. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

[link]


de azért remélem azóta megoldódtak a önmagaddal-önmagadból fakadó ingás

2010. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ribi vagy te is,meg a többi is aki hasonlóan "érzik" a dolgokat, igy is meg ugy is értelmezve...!!!
2010. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!