Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elképzelhető az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elképzelhető az, hogy egy nálatok fiatalabb pasi érdekel titeket, vonzódtok hozzá, és nem is bánnátok, ha lenne köztetek valami?

Figyelt kérdés

pl a pasi 18 éves, te pedig olyan 19-24 körül...

kort is!


2010. szept. 27. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalam nem egeszen ez a helyzet :D 17 vok, a pasi 15 :D legjobb baratom tesoja, olyan teste van,h awww, szoval 1 szo, mint 100 nagyon jo pasi... Tudja o is,h nem kicsit bejon nekem ez :D de mar van baratnoje 1 eve, sajnos :D
2010. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen! Ez szerintem nem egy nagy korkülönbség. Mondjuk én ebben mindig is másképp gondolkoztam, vagyis hogy legyen idősebb pasim, mert talán érettebb. De ez nem zárja ki, hogy vonzódjak egy fiatalabb sráchoz, sőt:P Meg emellett ő még lehet érettebb felfogású, mint a többi ennyi idős:)
2010. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem eddig még csak nálam fiatalabb barátaim voltak. Most vagyok 24, a kedvesem pedig 23. A legnagyobb korkülönbség az 2 év volt.

2010. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is jobban vonzodom a fiatalabb fiukhoz,és volt is már köztünk komolyabb dolog is...

én 18 lány ö 17 fiu

2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Én 20vagyok barátom pedig 27....

nekem mindig az idősebbek jöttek be.

Nem foglalkozok velem egykorú pasikkal.Nekik még 80% ban a bulin a csajokon és a pián jár az eszük....Én komoly kapcsolatra vágytam. Barátommal már több mint másfél éve együtt vagyunk és soha senki nem tudna ilyen boldoggá tenni mint Ő.

2010. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze.

Ismerek egy nálam 2 évvel fiatalabb fiút aki ha ilyenekről van szó mindig azt mondja,hogy a kor csak egy szám.Szerintem ez bizonyos határokon belül igaz is párkapcsolat tekintetében.+/- 5-6 év szerintem normális akár a fiú akár a lány részéről.20 éves kor alatt mondjuk annyira nem.Vagyis az még nem olyan fura,ha a fiú 5-6 évvel idősebb a lánynál,de fordítva igen.


Elképzelhetőnek tartom,hogy egyszer olyan helyzetbe kerülök,amikor egy nálam fiatalabb fiú fog tetszeni nekem:)

15/L

2010. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!