Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasi aki tetszik nekem füvezik illetve elégé elképzelhető hogy narkós?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Segíts Neki!!!!!!
2009. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Segíts neki, de magad ne tedd tönkre!
2009. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanmár. :)


Ha tényleg csak füvezik, és mellette nem csúszik be néha-néha más, és a füvezést nem naponta többször teszi, akkor nincs gond. A közhiedelemmel ellentétben rengeteg füvező normális életet élő családapa, és dolgozó rendes ember van. Maga az a tény, hogy füvezik, nem jelent semmit. Sőt, a füvesek többsége nem szereti az alkoholt, ebből kifolyólag még talán jó is. Az alkoholizmus, lényegesen komolyabb dolog mint az, ha valaki akár rendszeresen füvezik.


Szóval, ha nem viszi túlzásba a dolgot, mellette normális, és nem használ komolyabb szereket, és te tudod tolerálni azt, hogy néha füvezik, akkor tedd azt.

Ha képtelen vagy tolerálni a dolgot, akkor vagy megpróbálod megbeszélni vele(bár ezt önzőségnek tartanám), vagy inkább ne is foglalkozz vele.

2009. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem jó helyről válogatsz.
2009. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a kérdező vagyok. Itt az a baj hogy pasi szereti az alkoholt is..nagyon sok haverja van és attól félek hogy csak szórakozik velem. Mivel lehet hogy minden csajjal ugyanilyen kedves mint velem..nem tudom eldönteni hogy mit csináljak..esetleg hogyan közeledjek hozzá?

úgy érzem hogy én is szimpatikus vagyok neki.Nem tudom mit csináljak..:( azért köszönöm az eddigi válaszokat

2009. jan. 29. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd a fenébe. ezeken nem te fogsz tudni segíteni.

ne erre áldozd föl magad, ebbe fölösleges energiát belefektetned. keress inkább épeszű pasit.

2009. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Fél évet jártam "füvessel", látta rajtam, hogy szenvedek, kértem, hogy ha nem is tudja abba hagyni, ne beszéljen folyton róla és amikor együtt bulizunk maradjon tiszta...Vmi is változott volna?NEM!...

Amíg ő nem jön rá, hogy ez rossz, amíg őt ezt izgatni fogja, addig te nem segíthetsz rajta!

Ha csak tetszik hagyd a francba!Felejtsd el...

2009. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Hagyd a p....ba. Az ilyen hulladékokkal nem szabad foglalkozni. Nesze neked nagy liberalizmus. Keress inkább olyan valakit aki még nem szívta el az agyát.
2009. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem is volt egy ilyen pasim.

Állandóan a füves cigi lóg ki a kezéből, időnként heroint, vagy mást is használ. És még akkor úgy vezet, gondolhatod... zene max. hangerőn és ő megy csajozni a verdával :P

Alkoholt sem veti meg ő sem.


Akkor elmondom, én melyik utat választottam, és hogy nálunk hogy zajlott ez.


Mivel totál bele voltam esve, eleinte vele tartottam én is. Mert hiszen olyan szexi volt ez az egész... Na meg fiatalság, bolondság...

Csak aztán rájöttem, hogy ez így nem megy, mert bár én abba hagytam, mert nem akartam komoly bajt, de ő tönkreteszi magát.

Miután kielemeztem a helyzetet és rájöttem, hogy igazából mennyire magányos, és csak egy ember kéne mellé, aki kihúzza ebből (mert a barátai is ilyenek, vagy ha nem nem foglalkoznak vele...) úgy döntöttem, hogy mellé állok.

Mondhatni leszokóban van, vannak új céljai, vigyáz magára stb. Már nem vagyunk együtt, de tartjuk a kapcsolatot, és nem zártuk le végleg, hátha még egyszer... azért figyelemmel kísérem az életét, hogy mi történik vele.

Remélem idővel teljesen felhagy ezzel, és egészségesen fog élni és boldog lesz.



A te esetedben szerintem: azt írtad, más csajokkal is kedves, nem csak veled. Tehát valószínűleg csak egy vagy neki a sok közül. Azt mondanám, ne bonyolítsd az életed, hagyd őt. Keress mást.

De ha szereted, és ő is mutat irántad érdeklődést, akkor próbáld meg jó irányba terelni őt. Ha nem sikerül, akkor viszont lépj le, gondolom nem akarod tönkretenni magad. Igaz, hogy nekik is kell segítség, de ha kicsit sem akarják, akkor értelme nincs az egésznek.

2009. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mennyi idősek vagytok?
2009. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!