Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi addig kell amíg meg nem kapom?

Figyelt kérdés

Nagyon lelkiismeret furdalásom van,hogy sok fiúnál úgy érzem ő az igazi ő az igazi aztán eltelik egy hónap máris meguntam,és szakítani akarok vele.Már szegénykéket sajnálom.

Pedig eddig akit akartam meg kaptam, a környék legjobb pasijait...és mindegyik fülig belém esett én meg nem éreztem semmit irántuk.Így van ez most is,egy igazi kis helyes gazdag barátom van...az elején úgy éreztem ő lesz a nagy szerelmem,erre ma már kifogásokat keresek még arra is hogy találkozzunk....de ő fülig szerelmes belém,és sajnálom le vakarni magamról.De közben jött most egy új pasi,ő is kis gazdag úri fiú ......és most Ő kell nekem!!

Félre értés ne essék,semmi szükségem a pénzre,világ életemben a szüleimtől megkaptam bármit..póthajam van,márkás ruhák,saját lakás....

De mégsem értem magam,mért unok meg mindenkit?!


2011. jún. 20. 20:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
mondd, hány éves vagy és hány pasival voltál már?
2011. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te lányom, kicsit se a pénzre mész! (Ha egyáltalán nem kamu ez a kérdés.) 2 esetben is KIHANGSÚLYOZTAD hogy a kiszemelt fiú gazdag! Erre szokták azt mondani, hogy a pénz nem boldogít! [igaz, boldogtalanná, se tesz, szóval...] de lehet, hogy nem péztárca szerint kellene barátot keresni, hanem olyat, aki azért szeret, amilyen vagy! Akkor talán megállapodnál 1 fiú mellett!
2011. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak simán felszínes vagy. Nem tudsz mit megszeretni a srácokban, mert gőzöd sincs, hogy mi érték és mi nem. Nincs kialakult személyiséged.
2011. jún. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha van pénze nem kell hogy a pénzre menjen. Lehet hogy csak imponál neki. Komoly.

Kezd szegény sráccal, ő majd téged fog értékelni! :D

Bár van ilyen.

2011. jún. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egészen egyszerűen fogalmad sincs, hogy kire is van szükséged. Próbáld meg először megfogalmazni magadnak!

Utána nézd meg, hogy kikkel voltál együtt és mi volt a "kiábrándító" bennük.

2011. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Valóban először magadat kellene megismerned.

Van egy tulajdonságod, szép vagy, elbűvölő, de ezek mulandó értékek, és később nagy csalódás lesz számodra. Hányan rettegtek az öregedéstől, hány gyönyörű modell depressziós.

Most élvezed a bókokat, és a trófeákat, de lesz majd, hogy a környezetedben mindenki kiismer, és akkor a szépség sem fog megvédeni. Akkor kezdődnek a pofonok, te meg menekülni másik helyre.

Igazat adok annak a hozzászólónak, aki azt javasolta, hogy menj önkénteskedni. (hozzáteszem, hogy valószínűleg ő is valami olyasmire gondolt ami hajléktalanokkal, betegekkel foglalkozik) Erősen fejlesztened kell a szociális érzékenységedet. A párkapcsolatokra meg lesz még időd.

2011. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Hallod tökre ugyan olyan vagy mint én. :)

Magamra ismertem.:$

De jó, hogy nem vagyok egyedül ezzel!!!!

2013. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

utolsó, neked nem jelent ez ilyen problémát?

hány éves vagy és mennyi partnered volt?

2013. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

még csak 15, és 3 pasim volt.

de az első pasim 6 hónapig volt, és nem csak addig kellett míg meg nem kaptam. de az utóbbi pasijaim igen.:||


de igen ez problémát jelent!!

2013. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!