Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten szeretnék ismerkedni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten szeretnék ismerkedni. Szerintetek van olyan fiú aki eljönne velem randizni anélkül, hogy látott volna rólam képet?

Figyelt kérdés
Ugyanis én nem szeretnék feltenni sehová sem képet és küldeni sem akarok.
2011. márc. 19. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyet nem fogsz találni.Gondolj bele..te elmennél randira egy pasival akit még soha nem láttál?:D:O
2011. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos..

De akkor mindketten nagy brutális csúnyára számítsatok, és akkor nem lehet baj.. :D

2011. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen neked kell kezdeményezned! Ha nekem írna kép nélkül egy lány, akkor kérnék tőle fényképet. De... ha a leírásod alapján van esélye, hogy tetszenél és a szöveged is jó, akkor elképzelhető a randi. Viszont gyorsabban kell eljutni idáig, mint képpel, mert túl sokat hagyunk a fantáziánkra.
2011. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez te vagy?


[link]

2011. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy került fel a képem a netre???!!!!:S
2011. márc. 19. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kép nélkül akarsz találkozni, akkor rettenetesen csúnya vagy - vagy abszolút nincs önbizalmad.


Nem hiszem, hogy nem tudnál adni neki egy akármilyen képet... egy teljesen átlagos képből mi baj lehetne? Még, ha fel is kerül az Internetre: senkit nem érdekel, 10 millió ugyanilyen van már fenn, és 1000 millió sokkal izgalmasabb is.


A fiúk többsége kép nélkül NEM FOG érdeklődni!

Amelyik mégis, az olyan is...

2011. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

persze, ha megismerkedsz mondjuk egy fórumon valakivel és szimpik lesztek egymásnak hozzászólások alapján, akkor simán lehet. én is így jöttem össze a barátommal. sokkal jobb mert így a belső számít majd elsősorban. amiből nagyon jó kapcsolat lehet.


a hülyéknek meg elmondanám hogy sose raktam ki képet, ettől függetlenül szép lány vagyok, mások annak tartanak, magammal sincs bajom. egyszerűen csak nem akarok kirakni képet mert akkor az alapján ítélnek meg, legtöbbször tévesen.

2011. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyi, engem nem zavar, és igen, tényleg nem volt barátnőm....De szeretnék, és nem a külső érdekel, hanem hogy milyenek. Sztem számítanod kéne arra, hogy ha vagyunk is, előbb meg akar ismerni, pölö beszélni msn-en, hasonlókon, stb...
2011. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én még tavaly nyáron megismerkedtem a neten egy lánnyal, akivel leveleztem is egy darabig, és az alapján elégé szimpatikus volt, de ő ugyanúgy mint Te, nem szeretett volna mutatni magáról képet. Belementem, gondoltam egy próbát megér, de mikor találkoztunk elég nagy meglepetésben volt részem. A leányzó cseppet sem hasonlított arra, mint amilyennek elmondta magát, én emiatt a tapasztalat miatt nem randizom azóta úgy, hogy ne látnék képet a másikról.

El tudom képzelni, hogy Te pusztán félénk vagy, vagy ilyesmi, de hidd el, ez netes ismerkedésnél, alapvető, mert aztán lesz meglepetés, és gondolom Te is szeretnél látni képet a másikról.

Remélem segítettem, 20/F

2011. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Hány éves vagy?

Eljönnél velem egy buliba?

17,5F

2011. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!